Omdlení den po sexu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #437522 19.9. 23:08

Hezký večer, s přítelem jsme měli sex, kdy se do mě udělal. Ráno jsem začala najednou krvácet, pak se mi udělalo velmi špatně, málem jsem omdlela, ale lehla jsem si na zem, nohy nahoru, tak jsem to nějak zvládla. Do večera jsem byla už v pořádku a další sex také bez problému. Jen teď nevím, zda to řešit s gynekologem nebo počkat, pokud by se znovu něco takového opakovalo. První, co mě samozřejmě napadlo, tak že se nám zadařilo, ale ovulace by měla dojít až za cca 14 dní a hned druhý den cítit první příznaky mi přijde nereálné.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Pokud máš mít ovulaci za 14 dní, je teď nejspíš období, kdy máš mít menstruaci. Od toho předpokládám to krvácení. Pocit na omdlení může být klidně nízkým tlakem ve spojitosti i s tou ms, počasím atd. Pokud nemáš období ms a přesto si začala krvácet, tak bys to asi měla řešit se svým gynekologem, zvlášť pokud by to bylo tak silné krvácení, které by ti způsobilo anemii a mdloby...
    Co se týká tvé myšlenky na to, že by se vám zadařilo, tak i kdyby, sotva by se stihlo vajíčko spojit se spermií, natož aby se embryo uhnízdilo, a už vůbec ne abys měla příznaky těhotenství.

  • macicekkajik20.9. 7:57

    Se sexem to nemusí mít nic společného. Někdy stačí rychle vstát a díky změně tlaku člověk omdlí. A navíc sex 2 dny po ms může ještě spustit mírné krvácení, nehledě na to, že to může být jen překrvením čípku.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 064 otázek, kterým se dostalo 263 027 odpovědí a 402 886 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist