Odpor k sexu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #389651 19.1. 22:21

Mám problém.. mám odpor k sexu a všeho kolem něj ( penis, svlékání muže..), je mi to nepříjemné ..😶 má/měl někdo podobný problém, tipy, řešení ..??

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • stupidiack19.1. 22:34

    Kolik je ti let? Můžeš být zatím jen nevyzrálá. Tento problém máš až teď nebo je to pořád?

  • Mám téměř stejný problém jako ty. Já to mám z dětství, byla jsem v asi v 6 letech sexuálně zneužívaná příbuzným a celkově nenormální výchova v dětství. Nestalo se ti něco podobného ? Zamilovala ses někdy ? Já se jednou zamilovala a měla jsem pocit, že to třeba jednou překonám, bohužel to nedopadlo dobře.:-(

  • Záleží z jakého důvodu pocitujes odpor , jestli je to kvůli nějakému zážitků nebo jestli to tak máš od jak živa atd.. ?

  • Hodně záleží na příčině...z toho, co tu padlo mě jako první napadl věk. Pak by za tím mohla být nějaká nepříjemná první zkušenost - nemusí to být jen zneužívání v dětství, ale třeba nevhodný první sex. partner. Pro mě třeba do určitého věku samotný akt nijak naplňující nebyl, spíš jsem měla ráda ty věci okolo, něžnosti, hlazení a byla jsem hodně zamilovaná, takže samotnou soulož jsem dělala vlastně spíš kvůli příteli. Odpor to ve mně nevzbuzovalo, ale nějaké velké nadšení také ne. Umím si představit, že pokud si holka projde první zkušeností s nějakým bušičem, který se k ní nechová hezky a nezáleží mu na tom, co z toho má ona, může ji to poznamenat i v tomto směru. Další faktor by mohla být puritánská rodinná výchova. Krom té nezralosti a věku by to ale asi chtělo řešit s někým erudovaným (psychoterapeut), tohle vůlí nepřekonáš.

  • Televizewjw3.2. 19:21

    Já to mám podobné, jelikož už od mala jsem viděla mýt sex.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 921 otázek, kterým se dostalo 244 421 odpovědí a 382 786 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist