Očistky, cvičení a psychika v šestinedělí

Otázku položila: Bývalá uživatelka #21803 7.1.2011 12:15

holky, ty které máte už za sebou šestinedělí, chtěla jsem se zeptat, zda jste v šestinedělí nějak cvičily? třeba ty cviky na posílení panevního dna a taky jak dlouho trvají očistky? a taky se vás zeptám na vaši psychiku v šestinedělí, protože u mě sem tam docela síla..:-)

tak vám chci holky poděkovat za příspěvky :-)) už beru homeopatika na nervy, protože ty mé výkyvy nálad jsou fakt síla, navíc se přidaly myšlenky typu, že mě malá třeba nebude mít ráda... snad toto období přejde... mějte se krásně :-)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • V šestinedělí jsem necvičila, byla jsem totálně vyšťavená, protože moje dítko nespalo. Očistky mi odcházely určitě pět týdnů, intenzita se ale pořád zeslabovala. Psychika v šesťu, to byl u mě mazec. Neustále jsem brečela kvůli totálním blbinám. Rozbrečelo mě opravdu všechno. Ale trvalo to opravdu cca těch šest týdnů, pak se to srovnalo. I když celkově jsem od porodu taková více nostalgická :o)

  • Ahoj, tak já jsem měla očistky nějákých 14dní :o) jinak jsem byla taky citlivka, malá trpěla na prdíky a to tak, že jí nic nepomáhalo a každej den plakala třeba i tři hodiny v kuse a byla k neutišení, kdo k nám přišel nevěřil, připadla jsem si jako neschopná matka a brečela i s ní, pak jsem zkusila říct kamarádce, mamce, zda by nezkusily oni malou nějak utišit, že už nevím co dělám špatně a nepovedlo se to ani zkušeným, prostě si musela poplakat a pak to bylo ok, to jsme měly do půl roka, pak jak když utne :o(((
    takže psychika mi kolikrát hrála pořádně.....jinak jsem necvičila, protože jsem byla úplně KO :o(

  • v šestinedělí jsem cvičila cviky, které mi ukazovali v porodnice i třebe na procvičení pánevního dna a očistky mi trvaly přesně šest týdnů, ale nevím jestli je to pravidlem, protože u mě po porodu zapomněli kus placenty, tak jsem šla ještě na revizi :-(.

  • v šestinedělí sem rozhodně necvičila, páč s naším dítkem sem spala v kuse tak max. dvě hoďky a vůbec do půl roku syna to bylo se spaním hoooodně špatné, takže na cvičení fakt nebylo ani pomyšlení .-DDD a už v šestinedělí sem dostala MS - vůastně už tak 3 týdny po produ, takže " super"

  • Ježíši neboj, bude tě milovat. Uvidíš, až maličko povyroste. Malému je patnáct měsíců a bez maminky nedá ani ránu. U nikoho jiného se tak dobře neukonejší, jako u mě. Chodí mi dávat pusinky a dělá mi "malá". Ráno se ke mně tulí v posteli, když ho vyndám z postýlky. Uteče pár měsíců a malá tě láskou zahrne od hlavy k patě :o)))

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 908 otázek, kterým se dostalo 262 213 odpovědí a 402 438 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist