Nestovice

Otázku položila: Anonymní uživatelka #378939 19.2. 13:51

Ahoj vsem chci se jen zeptat ja si jen uvedomila, ze synovi bude 7 let a jeste nemel nestovice. Myslite, ze jeste prijdou nebo vubec ? Jako mala jsem je mela v 5ti letech . Dekuji za odpovedi .

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • dcera je měla až ve 3.třídě. a to rok předtím ve škole řádily a měla je její nejlepší kamarádka se kterou seděla v lavici a občas i pila z jedné lahve/sklenice.
  a nejspíš se jí vlastně vyrazily až díky tomu, že byla se školou na horách lyžovat a přeci jen únava a vyčerpání a po návratu z hor za několik dní teplota a druhý den první pupínky.

 • Eleshiar19.2. 14:17

  Dcera ma 11 a nemela je. A to jsme i pomahaly mazat jeji kamaradce pupinky pudrem.

 • stupidiack19.2. 19:29

  Jednou určitě přijdou, ale lepší je si je odbýt v dětství - v dospělosti mají horší průběh.
  Ale nejde o nic hrozného - jen pupínky, které se mažou pudrem, teplotu ani jedno z mých dětí nemělo.
  Syn je měl ve 4 letech, když řádily ve školce a dcera je od něj chytla ve dvou měsících!
  Mají to za sebou, každopádně nedoporučuju takové ty "dýchánky" s nakaženým dítětem, aby to od něj taky chytl a měl za sebou. Až to přijde, tak to přijde. :-)

 • Ahoj, mi je 31 let a neměla jsem je, brácha i táta je měli kolem 22 let. Sestra od mojí praktické lékařky (cca 50) je neměla a brácha šel až po ordinační době ´, aby už tam sestra nebyla.

 • tynad9419.2. 22:21

  Můžou přijít kdykoliv, já je chytla ve 13 od mladšího bráchy a průběh jsem měla horší než on. Je lepší si to odbyt dřív.

 • Aaanguaaa20.2. 8:51

  Kolegyně v práci je chytla těsně před 30, byla z toho dost nešťastná, měsíc musela pracovat z domova.. ale hlavně je nechytit v těhotenství což u kluka máte v klidu ;-)

 • Eika21.2. 14:01

  Manžel je prodělal v 10-ti letech. Prý to byl ho rší průběh. Takže přijít mohou.

 • Já je osobně neměla a je mi 24. Když mi bylo ale 10 nebo 11, tak jsem se normálně hrála s kamarádkou, která byla stejně stará, co je měla a nechytla jsem je. Takže si myslím, že syn je určitě ještě dostane :)

 • Ivanka08223.2. 15:42

  Když mým dětem rostly zoubky, hlavně teda Adámkovi, musela jsem si domů pořídit tyto https://www.topmuzika.cz/produkt/pioneer-dj-hdj-x5bt-k-23425/ profesionální sluchátka na odhlučnění a hlavně na poslech hudby. Když totiž plakal celý den protože mu dorůstala stolička, nemohla jsem vydržet být s ním v jednom pokoji a někdy i na jednom patře déle než jednu hodinu. Jak to řešíte vy?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 684 otázek, kterým se dostalo 261 241 odpovědí a 401 874 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist