Nesouměrná ňadra

Otázku položila: Anonymní uživatelka #391139 10.8. 22:13

Ahoj, je mi 16 let a mám takový problém. Mám levé prso větší než pravé a je to dost vidět a mám problém i při výběru podprsenky. Levé prso mám B a pravé mám A, tim pádem když si koupim Áčkovou podprsenku, tak mi je akorát, ale na levé prso malá, a když si koupim Béčkovou podprsenku, tak mi je akorát, ale na pravém prsu hodně odstává a je velká.. Tak nevím co a jak? A docela mi to i snižuje sebevědomí, tak děkuju za rady při výberu podprsenek atd.

 • 11.08.2018 21:43:08 - full.avl změnila kategorie otázky
 • 11.08.2018 21:43:08 - full.avl změnila titulek otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • HaSha10.8. 23:34

  Prsa bývají trochu asymetrická a jedna velikost není žádný extrém. Zrovna tak máme třeba na jedné ruce štíhlejší prsty, na obličeji trochu výš jedno obočí... u kluků bývá větší jedno varle. Podprsenku můžeš řešit vycpávkou/vkladkou, kterou u pravého necháš, u levého vyndáš. Případně se dá nosit sportovní, která ti přilne na tělo a na košíčku u ní tolik nezáleží.

 • stupidiack10.8. 22:30

  Časem se to ještě může srovnat, teprve dospíváš. Já jsem momentálně těhotná a mám pravé větší jak levé. Věřím, že je to dočasné, ale i kdyby nebylo .. :-)

 • janalab11.8. 1:52

  Já mám teď při kojení rozdíl minimálně 2 velikosti, kup si sportovní podprdu, ta je bez košíčků a velikost opticky srovná. Na světě jsou horší věci, beztak víc chlapů se kouká na zadek anohy, než prsa;-)

 • Já mám větší pravý než levý a fakt o hodně. O tu jednu velikost minimálně, ne-li o dvě. Prostě nosím podprsenky, u kterých buď není vidět, že mi jedna strana trčí a nebo s vyndavacíma vycpávkama. Na pravý jí prostě vyndám :D U jedný mám vycpávky v obou, akorát na to levý mám 2 :D Přítel to vůbec neřeší, má radši můj zadek :) Ne, že by si prsou nevšímal, ale líbí se mu tak jak jsou.

 • Mam je taky rozdílně velké,jen mám kosicky E a F. Asymetrie je uplne normalni. ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 70 097 otázek, kterým se dostalo 234 176 odpovědí a 370 367 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist