Nepřijetí do MŠ, práci mám

Otázku položila: Anonymní uživatelka #285189 23.5. 19:22

Dobrý den, co byste delali v následující situaci : dite nepřijaly do skolky protože je narozeny v říjnu a místě bydliště školka není. Navíc je silny rocnik děti. Rodicak v listopadu konci. V práci mám smlouvu na neurčito a počítají ze se v září vrátím. Co ted s tim? Hlidat nemá kdo, peníze potřebuji Diky za rady

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • nevím jak máte u vás možnosti, ale u nás v tu chvíli nastupvoaly úvahy o soukromé školce.
    a druhou variantou bylo odvolání. nakonec mi ředitelka školky řekla, že nemám odvolání podávat ale počkat, že obvykle ne všechny děti skutečně nastoupí a dá mi vědět. byly to nervy, ale asi za měsíc zvononil telefona ředitelka se ptala "Máte už školku?" tak říkám "Nemám" A ona odpověděla "Tak už máte".
    případně se dá uvažovat o nějakých dětských skupinách apod.

  • packa.f24.5. 2:19

    lesní školka. Já sama syna po mateřské nedávala do státní a nelituji. Je v soukromé lesní školce, kde si utužil imunitu, konečně nedotáhne domů každou rýmu, co potká. Ano, stojí to peníze, ale je to investice do Vašeho dítěte. Mají skvělý individuální přístup s Montessori pedagogikou, nemá kolektiv 20 dětí, skvělé "učitelky" (oslovují se jmény), je pořád na čerstvém vzduchu. Bála jsem se hrozně moc zimy, ale zvládl to skvěle. Chce to dobře vybírat, přecházel z jedné lesní do druhé a je to velký rozdíl v zázemí (stará maringotka x útulný dřevěný zateplený slunný domeček). Rozdíl mez školkami opravdu viditelný a nakonec platíme na školkovém méně. O celé roční školkovné jsem si následně snížila daň. základ při ročním zúčtování daně z příjmu.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 938 otázek, kterým se dostalo 266 456 odpovědí a 405 535 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist