Nemůžu se udělat

Otázku položila: Anonymní uživatelka #426663 24.7. 22:07

Dobrý den, je mi 17 a stále se sama nedokážu udělat.. nevím jestli to co zažívám orgasmus je nebo není, zkouším to pořád a stále nic, můj kluk mě taky nemůže udělat, hrozně mu to vadí..ale já sama nevím co mám dělat protože mám pocit že to prostě nejde. Prosím nějaké rady..snaží se mě udělat už přes rok všemi možnými způsoby..jsem dost zoufalá

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • macicekkajik25.7. 6:57

  S orgasmem jsem nikdy problém neměla, když jsem se o něco třela. Ale udělat se rukou, to byl docela oříšek. Nakonec jsem zjistila, že jsem dráždivá ne přímo na klitorisu, ale kousek nad klitorisem. A když tomu chci pomoci, abych byla rychleji, tak se ještě dráždit na kraji poševního vchodu. Holky prostě musíte objevovat, zkoušet a zkoušet. Nechci vás děsit, ale některé ženy orgasmu ani nedosáhnout, ale přesto si sex užívají a přijmou to tak jak to je.

 • Já se sama nikdy neuměla udělat. Masturbuji často, ale vždy to byl jen příjemný pocit ne orgasmus. Až ve svých 33 letech jsem přišla jak na to. S chlapem se udělám hned, ale potřebuji k tomu vaginální styk. Jen jednomu partnerovi se podařilo mne udělat přes klitoris, aniž by sáhl na cokoliv jiného. Prostě zkoumej, objevuj, experimentuj... Uvidíš, co ti je příjemný, co ne a třeba se k tomu orgasmu dopracujes.;-) A i kdyby ne, i ten příjemný pocit bez orgasmu je krásný.

 • Buď v klidu, já to taky nepoznám, jestli to orgasmus je, či ne😂
  Jako líbí se mi to, ale vůbec nevím, jestli už fakt jsem, nebo si to jen myslím:-) neznám ten pocit:-(
  Nekdo tu jednou psal, ze he to pocit, jako když prijdes ze zimy do tepla:-D ale nevím no… buď jsem se sama ještě neudělala a i nikdo jiný mi to neudělal, nebo je to prostě nijaký pocit a nepoznám to. Každopádně mi je to celkem jedno😅
  A promiň ze jsem ti s tím neporadila:-( Ale třeba nám tu sem někdo napíše pro inspiraci a nějakou radu :-)

 • Já zažila orgasmus až ve dvaceti. U mě byl problém ten, že chvilku před orgasmem musím zastavit a až pak jej dovrším. Před tím jsem to nevěděla a vždy se tím orgasmus přeskočil, protože už to pak začalo bolet. Určitě na to jednou prijdes:-)

 • Verculle2.9. 18:01

  Já jsem poprvé zažila orgasmus s vibrátorem, tak bych ti to možná doporučila vyzkoušet taky, ať zjistíš co a jak a pak hned budeš jestli to orgasmus je nebo ne ;)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 019 otázek, kterým se dostalo 262 766 odpovědí a 402 708 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist