Nemám chuť na sex

Otázku položila: Laurisska 31.5. 17:09

Jak řešíte špatnou respektive žádnou chuť k sexu ? Partner už je z toho nervózní, že se k sexu nemám tak, jako dříve. Já upřímně nevím čím to je, ale ráda bych s tím něco dělala i v za tu cenu, že bych měla zkusit něco na povzbuzení.

 • 01.06.2021 17:42:23 - full.avl změnila kategorie otázky
 • 01.06.2021 17:42:23 - full.avl změnila titulek otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francy31.5. 20:38

  Znám to z druhé strany, začátek konce vztahu pokud s tím nezačnete něco dělat, tzn vyřešit příčinu (pokud nejste asexuál téměř vždy je nechuť na sex pouze důsledkem něčeho hlubšího).

 • dzusinka4.6. 22:08

  Po čase se z toho stává rutina, je to normální v jakémkoliv vztahu. Chce to najít si nové věci. Nečekat na chuť, ale prostě se jít milovat jako formu intimity. Koukněte na web Julie Poupětové, umí o takových věcech mluvit a pomůže pochopit, že je to normální a můžete s tím pracovat.

 • Mám stejný problém, ze začátku dobré, teď nic. Taky nevím jak problém vyřešit. Mám strach, že je problém někde v hlavě, ale co s tím?

 • JankaRouskova30.6. 17:34

  Zkoušeli jste něco na podporu erekce ? I když je to třeba psychický problém, tak je potřeba tomu pomoct.

 • Tamous5.7. 23:16

  Přesně jak Jani píšeš. Současný přítel má taky obdobné problémy a normálně si na internetu našel dle recenzí volně dostupný doplněk, který užívá před každým sexem a všechno zase funguje jak má :)

 • Nikdy jsem nevěděl, že mohu získat dobré a spolehlivé kouzla online, kteří by opravdu mohli pomoci lidem jako já, kteří potřebovali pomoc ve vztahu. Oddělila jsem se od svého manžela, když se se mnou rozešel a vrátil se ke své bývalé milence, byl jsem tak zničený a zlomený srdcem. Nebyl jsem sám sebou, dokud mě můj přítel neodkázal na Velkého muže jménem Velká Baba Ogbogo, že by mi mohl pomoci s mojí situací. Zpočátku jsem pochyboval a později se s ním spojil a on mi řekl, že dostane lásku kouzlo připravené na to, abych dostal svého přítele zpět Poté, co jsem provedl potřebné, udělal jsem všechno podle jeho pokynů a k mému největšímu překvapení mi zavolal můj přítel, že se vrací domů, a bylo mu líto všeho, čím mě nechal projít. Výsledek byl úspěšný a dnes žijeme šťastně. Dal jsem mu slovo, že se podělím o své zkušenosti se světem, aby od něj mohli ostatní získat jakoukoli pomoc. Můžete mu poslat e-mail na adresu: greatbabaogbogotemplegmail.com nebo pro naléhavou odpověď napište na jeho linku WhatsApp +2349020168697 ... Děkuji skvěle BaBa Ogbogo

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 708 otázek, kterým se dostalo 261 371 odpovědí a 401 951 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist