Mizející bolest prsou před MS a duch na testu

Otázku položila: Anonymní uživatelka #335243 21.6.2022 19:14

Ahoj holky, jdu si k vám pro radu. Ms jsem měla dostat už v sobotu 18.6, tedy mám momentálně 3 dny zpoždění. Cca týden před tím, než jsem měla ms dostat mě začali bolet bradavky, ani ne tolik prsa, ale čistě bradavky. Bolelo mě i jen mít na nich tričko, když se ,,šoupalo” po bradavkách, tak jsem to cítila. V den vynechání jsem si dělala test, celkem 3, protože jsem nějak nevěřila a na všech byl malý duch viz foto. Dnes, tedy třetí den vynechání mě prsa skoro nebolí, v podstatě jakoby ta bolest odezněla, ms pořád nikde. Dnes jsem si dělala další test a tam nic viz druhá foto kde jsou 4 testy. Nijak se o mimi nesnazime, ale když přijde, budeme rádi, nicméně to nějak extra neřeším. Zarazilo mě ale, že mě přestala bolet ta prsa plus, že na několika testech byl duch a teď už nic. Ráno jsem si dělala ještě clearblue pro jistotu a ten vyšel negativní. Nemáte některá zkušenost ? Děkuji :)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tynka1021.6.2022 21:07

    Ahoj, mě se tohle dělo při mimoděložním těhotenství. Takže bych okamžitě šla na gyndu, já tehda šla na pohotovost. Vezmou Vám nejspíš i krev kvůli potvrzení těhotenství.

  • Vydržela bych do soboty aby to bylo týden. A zkusila nový test. Jednou jsem měla taky ducha a nic z toho nebylo...možná jestli nebylo jen biologické. S možností mimoděložního nemám zkušenosti, ale sestra ho měla a testy měla normální, na to že je mimod. se přišlo až později

  • Mě takhle bolí prsa pár dní před MS, někdy už od ovulace. Se začátkem MS to přejde. Můžeš si zajít na krev nebo počkej pár dní a zkus test znova, ale obávám se, že z toho nic nebude. Já teda nevidím ani na těch testech nic. Na pohotovost bych nechodila, pokud tě nebolí břicho nebo silně nekrvácíš, stačí si dojít ke svýmu gynekologovi :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 983 otázek, kterým se dostalo 270 626 odpovědí a 409 080 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist