Mimčo z přerušovaného styku?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #15726 8.12.2009 13:14

Ahojky holky,
chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s přerušovanou souloží. Vím, že to není nejbezpečnější antikoncpce, ale na druhou stranu nemám v mém okolí nikoho, kdo by otěhotněl .. Už asi 5. měsíc si dáváme pozor, ale na druhou stranu, kdyby z toho nějaký prcek byl, tak se tomu až tak nebráníme ..Díky za vaše názory, zkušenosti :-)

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • ahoj.my jsme toto provozovali celou dobu s patnerem asi 3 roky a neotěhotněla jsem.a potom,jak jsme chtěli mimčo,tak se zadařilo.asi záleží na tom,jak je chlap šikovný a dává si pozor,ikdyž pro chlapa taková soulož není 2krát asi moc příjemná,než vyvrcholit do konce bez přerušování,a taky nikoho v okolí neznám,že by takto otěhotněl:-)

  • dzusinka10.12.2009 12:26

    Já se taky připojuju k těm, co přerušují... ještě u žádného partnera se "nezadařilo". Já osobně to považuju za poměrně bezpečný způsob, ale opravdu hodně záleží na sebekontrole partnera a i těm nejšikovnějším to prostě může občas ujet.

  • Já ano....Moje kamarádka takto otěhotněla....A to, že čeká mimi se dozvěděla až ve 3 měsíci na preventivní prohlídce...
    Mimčo si nechala, už bylo pozdě na jakékoliv závěry, ale je na něj sama...Neměla přítele, nýbrž jen milence, který tvrdil, že mimi není jeho, když to takhle dělali rok a nic se nestalo a najednou je těhotná....
    Ale neboj, je to malá pravděpodobnost....

  • Děkuju holky, teďkon od ledna nastupuju do nové práce, kde budu mít zatím smlouvu na dobu určitou, takže by se nám to moc nehodilo. Jinak antikoncepci brát nemůžu kvůli špatným jaterním testům a kondomy nás moc nebaví .. :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist