Krvácení v těhotenství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #349981 21.2.2016 15:01

Jsem ve 14.TT a v tydnu jsem po orgasmu (sex nebyl, pouze orgasmus) a následném kychnuti začala velmi silně krvacet, zadne bolesti, pouze hooodne jasne cervene krve, jela jsem na pohotovost kde si mě pár dni nechali, ultrazvuk OK jen placenta nízko, což je prý normální v tomto stádiu a krvácení mi nikdo neobjasnil. Mohla to být praskla zilka, má s tím někdo zkušenost? Doktoři byli protivni, nemělo cenu se jich na cokoliv ptát :/ nyní slabé spinim.Žádné bolesti nebyly a ani nejsou.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • To, že byli na pohotovosti protivní, je bohužel většinou "normální"... Já bych ale pro klid duše zítra zašla za tvým gynekologem, ať na tebe mrkne. ;) Nemusí to být nic, a ono asi fakt není, ale pro tvůj dobrý pocit bych tam určitě šla.

  • Veronika3221.2.2016 16:54

    doporučuji preventivně užít Ascorutin, pokud jej nemáš, je to na zastavení krvácení. Taky jsem zakrvácela v 14tt, toto mi bylo v nemocnici na pohotovosti doporučeno a více odpočívat, brala jsem týden a od té doby se krvácení neobjevilo a máme 8 týdenní holčičku

  • Též jsem krvácela na začatku těhu.Byla jsem na pohotovosti,dr mi řekl že je vše v pořádku,poslal mě domů,napsal mi ascorutin..pak jsem krvácela znova a to jsem jela na gyndu a ta mi řekla že mám placentu hooodně nízko až u čípku,tak mi zakázala po celou dobu těhu sex a klidovej režim.Teď jsem byla na screeningu a placenta je už v poho sama se vyvýšila :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 698 otázek, kterým se dostalo 273 824 odpovědí a 411 014 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se