Klepání těla

Otázku položila: Anonymní uživatelka #274091 26.9. 13:38

Dobrý den, posledni dobou se mi stává nepříjemná věc. Tak jednou za 14 dni v noci. Jdu spát, spím třeba hodinu probudím se a je mi zle. A to tak, že se mi klepe celé tělo. Nějak se nemůžu uklidnit. Přitom v tu chvíli me nic netrápí. Po nějaké době to prejde. Snažím se v klidu dýchat a neco poslouchat. Jenže cely spánek je uz tim v noci narušný a druhý den stojí za nic. Je pravda, že mam poslední dobou těžší psychické období a že me rozhodí kde co.. Ale to jsem vážně takový blázen, ze se tak klepu?..nebo mi chybí nějaké vitamíny?
Asi s tim souvisí i to, že se bojím nějaké situace, představují si nejhorší scénáře a pak je mi zle jen z te psychiky a dana situace je ve výsledku v pohodě... Poradi nekdo co s tim? Co se mi to děje? Chtěla bych být zase v pořádku, užívat si život 😊

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • dzusinka26.9. 16:32

    Zní to jako záchvaty úzkosti. Zkus nějakého psychologa, třeba i online, případně svého praktického lékaře a oni Tě nasměrují.

  • Berun26.9. 22:52

    Nebereš hořčík? Možná ti chybí právě ten, nejlepší by bylo zajít si k obvodní lékařce na krev aby zjistila,co ti chybí. Myslím, že právě ten hořčík bude ta příčina. Držím pěsti :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist