Kdy do práce po mimoděložním těhotenství?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #23981 21.5.2010 12:09

Dobrý den, chci se jen zeptat, jak dlouho jste byli doma po laparoskopické operaci kvůli mimoděložnímu těhotenství? Já jsem měsíc po operaci při niž mi byl odebrán jeden vejcovod a vzhledem k tomu, že dělám fyzickou práci, tak bych ráda byla ještě raději doma. jen nevím, jak dlouho je možné s tímto být doma, proto se ptám na vaše zkušenosti. Děkuji za informace:-)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tak určitě bys tyto informace měla vědět od lékaře, ne? A i on Ti vystavuje případnou neschopenku... Vím, že se hodně lékaři přizpůsobují nejn fyzickému stavu, ale také psychice - hodně je to o dohodě. Nejsem si jistá, ale neplatí i tady jakoby šetřící režim v šestinedělí???

  • Janina7621.5.2010 20:46

    Já jsem měla to stejné asi tak před dvěmi lety. Byla jsem doma cca dva měsíce.Nevím v kolikátém týdnu jste byla, já 8+-1 a byla jsem potom jako v šestinedělí. Asi tak dva týdny jsem lehce špinila a kontrolu na gynekologii jsem měla po normální menstruaci. Pozor, ta teda stojí za to. Bolela a byla hodně silná. A ještě měsíc po zákroku jsem byla pořád unavená a ospalá. Je to normální. Hlavně to chce hodně odpočívat. Přeji brzké uzdravení.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 312 odpovědí a 401 900 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist