Ignorace bez sebemenšího důvodu?

Otázku položila: Bývalá uživatelka #173547 25.1.2016 12:46

Dobrý den, mám dotaz. Bývalý přítel se ke mně chtěl vrátit, bylo to v listopadu. Pořád mi psal, posílal hlasové zprávy, kde se mi úplně vyznával, chtěl se mnou jít dokonce bydlet - odmítla jsem ho. Nyní jsem si na něho vzpomněla s tím, že se tedy k němu vrátím, kývl na to. Řekl, že má v počítači celý půlrok naše společné fotografie, sám mi poslal fotku počítače, kde opravdu byly. Stejně jsem chtěla nějaký důkaz, vyryl si na ruku mé jméno. Vůbec jsem nevěděla, proč to udělal, bylo mi z toho špatně. Druhý den jsem byla na Facebooku zablokovaná, na zprávy z jiných účtů nereaguje, típá telefony. Nedávno jsem mu volala a pořád to za něho brala jeho kamarádka, která mi vyřídila, že nemá zájem. Nejsou spolu, mám to ověřené, má jiného přítele. Čím to může být? Domlouvali jsme se, že v pátek přijede... Proč mi neřekl narovinu, že nemá zájem? Nebo má, ale z nějakého důvodu nemůže? Zakazuje mu to někdo? Nebo proč mě ignoruje bez jakéhokoliv důvodu? Byla jsem za ním, jenže byl zrovna u rodičů. Moc děkuji.

EDIT: Posílá za sebe řešit své kamarády, nikdy takový nebyl. Když jsme se rozešli poprvé, řekl mi až do očí, že se mnou už nechce být. Proč se tomu teď vyhýbá?

Uvidím, zkusím počkat. Stejně mi teď nejde FB, tak mu nemám ani jak napsat. Nechám to trochu ustálit...

 • 25.01.2016 16:36:43 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • dzusinka25.1.2016 12:50

  Milá Minnie, mám pro Tebe jednoduchou a nejpravděpodobnější odpověď na Tvé otázky - je to debil...

 • marketaj25.1.2016 13:15

  a co takhle urazene muzske ego? Ona tvoje veta: Nyní jsem si na něho vzpomněla s tím, že se tedy k němu vrátím..... taky uplne nezni jako navrat velke lasky, ale spis jako nejake, kdyz nic jineho neni, tak se k nemu vratim.

 • patiperra25.1.2016 15:05

  Mě přijde, že je ještě nezralý. Třeba ho rozchod zranil tím, že on byl ten co tě chtěl, a tys nechtěla. Byl v pozici lovce, a snažil se pořád dokola a uháněl tě, aby si dokázal, že na to má, ulovit tě. V okamžiku kdy to dokázal, prostě přestal mít zájem? Podle mě z tak nerovného vztahu-nevztahu nekouká nic dobrého. Máš zapotřebí ho kontaktovat a ponižovat se doprošováním vysvětlení?Já myslím že ne. Kdyby měl zájem, tak si piš že by ti odpověděl, takhle si jen hraje. A taky jsme znala takovýho podobnýho, který se pak ještě chlubil tím jak tu dotyčnou má v hrsti a může si s ní dělat co chce. Radši si najdi nějakého fajn vyrovnaného kluka.

 • Ahoj, smím se zeptat, jak dlouho jste spolu byli předtím?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 251 otázek, kterým se dostalo 271 680 odpovědí a 409 812 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist