HIV test

Otázku položila: Anonymní uživatelka #397441 13.1. 16:14

Ahoj holky, prosim uklidnete me. Jiz pred dvema lety jsem mela nechraneny sex. Nedavno jsem se dozvedela, ze to dost strida. Tak me popadl sileny strach, jestli nemuze byt hiv pozitivni. Koupila jsem si domaci test, stal kolem 700 kc, a je v nem psano : Testy OraQuick ADVANCE prošly velmi rozsáhlými klinickými studiemi a zkouškami, které potvrdily, že výsledky těchto testů jsou srovnatelné s výsledky laboratorních testů.
Vysel mi negativni. Muzu tomu verit? Chceme se s partnerem snazit o miminko, tak mam strach, aby ten test treba nelhal, a u me se neukazal hiv poz.test pri tehotenskem vysetreni.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Pokud se toho tak bojíš, zašla bych si na klasický krevní test - lze si udělat i jako samoplátce, pokud se stydíš před lékařem. Jinak - kdysi jsem někdě četla, jak vysoké je riziko přenosu, pokud je jeden z páru (pokud je dvojice muž a žena) pozitivní a nebylo to a nebylo to ani jedno procento při jednom styku...

  • Pokud se chcete snažit o mimco , tak bych radsi sla na ty testy , abys měla 100 % jistotu . Jak píše další uživatelka ani nemusíš ke svému doktorovi

  • Xkatma13.1. 17:40

    Verila bych tomu. Taky jsem se testovala, negativni. Po dvou letech jsem zacala darovat krev v nemocnici. Negativni :-)

  • KatieD13.1. 17:42

    Neměj strach. Aby ses nakazila HIV, stačí mít jednoho partnera a smůlu k tomu. Ty testy jsou dnes velice spolehlivé, verila bych mu. Tvůj strach plně chápu, sama jsem dříve měla z tohoto viru paničkou hrůzu. Domácí test je svou spolehlivostí srovnatelný s laboratoří :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 72 148 otázek, kterým se dostalo 241 675 odpovědí a 379 399 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist