Gynekologie

Otázku položila: Barbiegirl 17.3. 16:35

Ahoj, je mi 15 a když jsem byla minule (poprvé) na gynekologii, paní doktorka mi udělala jen ultrazvuk přes břicho (protože jsem měla menstruaci), tak se chci zeptat jestli mě bude příště prohlížet i "zevnitř". Jsem totiž panna, ale nevím jestli jsem si blánu neprotrhla při prstění(dělala jsem to jen párkrát a jen jedním prstem, protože se dvěma to bolelo). Mohla se mi blána protrhnout? Nejde to moc poznat. A kdybych ji měla protrhlou bude to doktorka řešit? Mamka ví že nepoužívám tampony, takže nevím co kdyžtak říct.
Díky za odpovědi

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • stupidiack19.3. 10:21

    Při první prohlídce, kdy jsem byla stále panna, mě doktor vyšetřoval přes konečník (běžný postup). Popravdě se divím, že tě vůbec vzala na vyšetření s MS, pokud vím, tak se v tomto případě přeobjednává. Ale protržení panenské blány .. Je to tu zas. Řešit to nebude, dokud jí sama neřekneš, že už nejsi panna (prováděla by vyšetření vaginálně).

  • blána se může protrhnout i při sportu nebo tak. je to dost individuální. mně se portrhla ve vaně ani nevimjak, jen jsem si tam nějak moc nesahala. doktorka jestli není kráva tak to snad řešit nebude, její věc to není. jen jí prostě řekni že jsi ještě neměla styk a měla by postupovat nadále šetrně

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 718 otázek, kterým se dostalo 261 402 odpovědí a 401 983 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist