Frida mom

Otázku položila: Anonymní uživatelka #346793 26.10.2021 18:01

Ahoj, máte někdo zkušenost s věcmi po porodu od Frida mom? Zajímá mě hlavně ta sprška. Nebo jsou to vše jen vyhozené peníze. Díky za rady.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ta sprska mi přijdou vyhozeny penize...

  • Když jsem se na to koukala, zdá se mi to zbytečně předražené. Nevím tedy o kterou sadu konkrétně se jedná, ale vím že ta spotřeba po porodu je značná, jak vložky tak i ty kalhotky a klasický v lékárně nebo drogerii se tyto věci dají nakoupit ve větším množství za menší peníze. Vlhčené ubrousky si taky hned po porodu nějak ne že nedokážu představit ale přijde mi to zbytečně. Aspoň já jsem se po každé toaletě šla umýt do sprchy a vyměnit vložky. A rozhodně taková ,,malá picisprska,, jakou uvádějí na obrázku by mi na umytí nestačila :-D připadala jsem si ještě dlouho po porodu jako podrizle prasátko :-D.. na šití a hojení jsem používala hemagel a dubovou kůru.
    Podle mě se tady hlavně platí za značku a naoko sadu plnou nezbytných věci...

  • je to skvely! jsem ráda že se to konečně dostává do Česka a nemusím objednávat s amazonu. Peri bottle zbytečná není nebo aspoň pro mě ne. Mně to hodně po porodu pomohl, hlavně ty hazel cooling pads. Já bych to doporučila všema deseti, já měla jen ten menší kit, ale šla bych do toho znovu. Peri bottle využívám i občas při menstruaci, neříkám že pořád, ale je to fajn věc:-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 346 otázek, kterým se dostalo 264 457 odpovědí a 403 838 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist