Duch na těhot a bolesti

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20248 28.12.2009 23:06

Ahojky mám otázku, ms jsem měla od 7 do 13 prosince a ovu od 18 do 22. V době ovu jsem znásilnila :D svého přítele užz v ten první den jsem začala mít pobolívání podbřišku. A včera udělaný těu test mi ukáizal ducha (a není to poprvé) na radu jsem si změřila BT alre bohužel odpoledně a ta mi ukazuje 37,6 což polkud vím když odečtu 0,5 by měla sedět. Ale je tu další věc, časté pobolívání podbřišku a mírně zvýšená teplota (klasická) tak vůbec netuším co si o tom mám myslet. Řeknete mi prosím váš názor?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Taky si myslím, že je na závěry příliš brzy, ale třeba se opravu něco děje.Každopádně se BT se ,měří ráno po alespoň 3 hodinovém spánku a nic se neodečítá.Jinak já měla taky přes 37 st Bt a pak jsem to normálně dostala, takže všechno je ještě ve hvězdách. ale i tak držím palce.

  • Ahojky, řekla bych, že je ještě příliš brzy na jakékoli závěry. O testech se tady na stránkách dočteš spoustu stížností, je mi jasné, že bys ráda četla, že se konečně zadařilo, ale za to následné zklamání to fakt nestojí (také tak uvažuji každý měsíc). jestli dobře počítám, tak máš tak týden po ovu, vydrž ještě jeden a budeš moudřejší, víc pro zdar věci teď dělat nemůžeš, než zase jen čekat. BT si měř ráno, než vstaneš z postele, pokud chceš, aby měla nějakou vypovídající hodnotu, ale bez znalosti teploty v průběhu cyklu Ti to stejně moc nepoví. No, držím palce, už se tu nějak dlouho nikdo neradoval, dej za týden vědět :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 019 otázek, kterým se dostalo 262 766 odpovědí a 402 707 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist