Covid a těhotenství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #439856 18.11. 13:41

Zdravím chci se zeptat jsem v 7 týdnu tehotensvi srdíčko bije byla jsem v pondělí na kontrole a bylo vše vporadku. Dnes jsem ale zjistila že mám covid a obvodní lékařka mi řekla že mi nemůže zaručit že to neohrozí vývoj plodu. Tak by mě zajímala zkušenost někoho kdo to měl stejně že v takto rannem tehotensvi měl covid a jestli je vše s miminkem i přes to vporadku. Předem moc děkuji:)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • XB-118.11. 18:26

    Není to moje zkušenost, ale mojí kamarádky, která chytla covid těsně po otěhotnění. Holčička je naprosto v pořádku, už jsou jí skoro čtyři měsíce. Moc přeji, aby to tak dopadlo i u vás.

  • Také držím palce ať je vše v pořádku. Myslím že největší ohrožení by nyní asi mohly být vysoké horečky, které často při covidu bývají... Nebo možná nějaká meditace v případě horšího průběhu. Kazdopadne doufám že vás nic neohrozí ♥️

  • eliskao19.11. 14:18

    Dobrý den, předně gratuluji. V této fázi vývoje je to bud a nebo. Ale rozhodně covid neznamená automaticky, že miminko bude ohroženo. Určitě odpočívejte, hlídejte teplotu, jezte ovoce a zeleninu, nějaký vitamínky. A myslete na mimi a bude to ok! Já jsem 23tt takže mám taky nervy na pochodu už z tý situace ale pro ty malý červíčky to dáme! Držte se!!!

  • Covidu bych se až tak nebála, hlavně se nenech očkovat. Hodně žen, které se nechali očkovat v těhotenství potratili. Protože záleží na tom, zda při očkování dostaneš placebo a nebo tu sračku. Je to ruská ruleta.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 185 otázek, kterým se dostalo 263 740 odpovědí a 403 329 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist