Co to znamená? Těhotná či ne?

Otázku položila: Nikatorka 29.3. 18:20

Zdravím, v pátek jsem měla dostat menzes ale nedostala. Udělala jsem si test a byl tam duch, přes víkend duch zesílil a včera byl test už pozitivní. Volala jsem k Mudr protože mám za sebou damovolny potrat a u posledního tehu jsem užívala utrogestan na podporu udržení. No a dnes jsem byla na utz, samozřejmě nic vidět nebylo, s tím jsem ani nepočítala. Spíše jsem tak nějak doufala že mě pošle aspoň na krev. No a na krev mě neposlala, řekla že sliznice je hodně vysoká tak těhotná být můžu. Nasadila mi opět utrogestan 2-0-2 a na kontrolní utz až za 14 dní. Jsem z toho docela na nervy, vlastně nemám nic potvrzene a budu 14 dní totálně na prášky. Myslíte že je to normální že neposlala ani na krev? Jenom dodám že mám jako bonus ještě myom a jsem i starší kousek.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Bajuli8629.3. 18:29

  Me vzdycky objednali na UZ az v 7tt, na krev me dr. nikdy neposlal. Muzes si nechat odebrat krev na hcg jako samoplatce. Ted je to stejne bud a nebo a ani vysledky oberu na tom nic nezmeni! Hlavne se snaz zustat v klidu. Drzim pesti.

 • Neplasila bych. Dr nasadila ten utrogestan kvůli možnému tehu. Takže je vidět, že počítá s tím že těhotná jsi. Proto ty prášky. A teď jen čeká až bude vidět na utz .

 • Na UZ bylo ještě, myslím, hodně brzo. Šla jsem na UZ 18 dní po ovulaci, protože jsem měla pozitivní test, byla po potratu a lehce špinila, tak jsem plašila. A doktorka musela hodně koukat, aby vykoukala malou dutinku. Pak jsem měla kontroly co 6 (Ano 6!) týdnů asi až do 30. týdne. Myslela jsem, že zešílím. Naučilo mě to hodně trpělivosti a důvěry v přírodu. Zejména v prvním trimestru, kdy jsem měla 1 kontrolu a pak druhou až těsně před 1. screeningem, kdy už bylo vidět čtyřcentimetrové mimčo a celou dobu jsem netušila, zda se jedná zase o ZT nebo to tentokrát vyšlo... Držím palce, je to období stresu, ale stojí to za to :)

 • Berun31.3. 9:47

  Ahoj, hlavně žádné stresy. Buď teď v klidu a mysli pozitivně, určitě to dobře dopadne. Mě poprvé krev taky nebrali, až pak další týden když jsem měla stále pozitivní test,ale na utz nic nebylo vidět..(bylo to před rokem, buď biochemické nebo samovolný potrat, to se nikdy nikdo nedoví, protože i doktor z toho byl paf). Určitě bude vše v pořádku :)

 • Tinkakopek31.3. 19:57

  Neplasila bych, mela jsem to tak pokazdy, to je v pohode, cekani je sice desnej vopruz, ale ono se nic moc jinyho delat neda :-)

 • Opravdu vyčkat, já měla 2 zamlklé a dr. neposílala na krev a nervovala jsem až do konce. A není to fakt zdravé ani pro miminko a ani pro Tebe. Držte se!!!!

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 291 otázek, kterým se dostalo 268 068 odpovědí a 406 952 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist