Chuť vrátit se do nefungujícího vztahu

Otázku položila: lyra232 17.5. 11:22

Ahoj,
Poslední dobou neustále myslím na bývalého přítele. Přehrávám si, co se stalo, chci se s ním zase vidět atd. Jsem jím trochu posedlá, dá se říct. Důvod, proč mám takové pocity, je to, že náš vztah zůstal nevyřešený. Rozchod byl moje impulzivní rozhodnutí, kterého teď docela lituji. Opila jsem se a podvedla jsem ho (líbala jsem se s kamarádem), pak jsem se s ním za pár dní rozešla. Připadala jsem si hrozně a vím, že by mu to hodně ublížilo, kdybych mu řekla, pravý důvod rozchodu, tak jsem mu řekla, že mi přijde, že k němu již nic necítím (což nebyla pravda). Vím, že to ode mě bylo nezodpovědné a především zbabělé takhle utéct, když jsem udělala něco, co jsem neměla. No, a i když se zdá, že se s ním chci být, nemyslím si, že je to dobrý nápad, i kdyby o to on stál. Proto se vás chci zeptat, jestli vás nenapadá, jak se zbavit citů k němu, jak to přestat řešit. Sice to občas zmizí, člověk má jiné starosti, ale vždy když mám aspoň trochu volna, tak mě to dostane a já na to začnu znova myslet. :(

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Já osobně bych mu teda řekla pravdu, stejně se to může někdy dozvědět, být upřímná a aspoň k němu férová, by nebylo špatný, přeci jen to byl tvůj přítel. Teď mu třeba zbytečně vrtá hlavou, co udělal špatně, že tvoje city k němu opadly. Třeba by ti to i prominul, ikdyž já jsem názoru, že pokud někdo někoho podvede, konec. S takovým člověkem bych nebyla, ztratil by moji důvěru, ale každý to bere jinak.
    Pokud si rozhodnutá se od něj odpoutat, tak na to je dobrý jedině čas...musíš si projít tím, že ti bude chybět a trochu to ber i jako karmu. Rozhodně se nepouštěj bezhlavě do nového vztahu, to by byla jen chvilková náplast.
    Držím palce. :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 918 otázek, kterým se dostalo 266 362 odpovědí a 405 469 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist