Chlorella a ječmen royal přípravky

Otázku položila: Bývalá uživatelka #137809 16.7.2015 20:07

Ahoj holky, zajímám se o zdravou výživu a zaujala mě informace o chlorelle a ječmenu na detox organismu, zlepšení pokožky, posílení imunity a tak dále... www.zelenapotravina.cz zajímalo by mě, jestli s nimi má někdo zkušenosti, a jaké? Doporučujete nebo ne? Cenově jsou i celkem drahé, tak aby to aspoň stálo za to :). Četla jsem, že je nejlepší je užívat oba najednou, co myslíte?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Zkousela jsem oboje, i kdyz ne soucasne. Nic zvlastniho jsem nepozorovala. Jen pozor na tu chlorellu, jist po jidle. Kdyz jsem si ji dala pozdeji odpo na praznejsi zaludek, zpusobila mi 2x hrozne problemy, desny prujem a zvraceni cely vecer 8-o

  • Ahoj, já uívám oba produkty sučasně víc než 2,5 roku a za mě mají palec nahoru:) Posílily mi především hodně imunitu. Já jsem si o těchto "superpotravinách" nastudovala docela dost informací. Každý z těch produktů si nese něco svého. Ječmen je enzymatický, obsauje více enzymů než například reklamovaný syntetický Wobenzym. Enzymy jsou důležité při metabolických procesech. Ječmen dodává energii a urychluje hojení ran. Doporučuji si ho nedávat na moc, ale max do 18 h, pač jsem po něm v noci nespala :-D Chlorella obsahuje přírodní antibiotikum chlorellin a při zvýšeném dávkování působí antibioticky,(Mám ozkoušené při zánětu močového měchýře). Jinak pleť zkvalitňují, tedá aspon já ji mám čistějčí určitě. Jen zpočátku v prvních dvou třech týdnech užívání se může pleť zhoršit, lale je to přirozeý proces, protože dochází k čištění těla. Ale neboj se toho, ne každý tomá, u mě se tento detox zevnějšku neprojevil. Jinak užívám podle návodu 2x denně, rno i večer nalačno, cca 30 minut před jídlem, pač jen tak mají největší účinek. Ten, kdo má slabší žaludek nebo užívá léky, si může dát oba zelenáče až třeba hodinu po jídle. Jo a chlorellu zapíjím ječmem:)

  • Známa zkoušela oboje a prej super :) zlepšila se jí pleť i celkově prej dobré na detox těla

  • alenabartackova17.7.2015 9:33

    já beru chlorellu a spirulinu a za mě super. Beru ji před jídlem, pak tolik nesním a zhubla jsem díky ní, taky už netrpím zácpou. Je to na detox těla, takže první dny mi vyjely pupínky, ale pak ok. Po tom ječmenu jsou ty pupínky ještě horší, ale taky to zmizí.

  • taky jsem brala chlorellu a ještě i H2Out a super jsem splaskla

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist