ČASTÉ BOLESTI HLAVY

Otázku položila: Bývalá uživatelka #10955 20.10.2009 19:36

Poraďte prosím.Často mě bolí hlava od krční páteře.Poraďte co brát za léky od bolesti.Patřím mezi snažilky a proto bych nechtěla ublížit mimi pokud budu těhotná a nebudu o tom vědět.Beru ibalgin.Pomáhá mi to ale jen při vyšších dávkách.Díky moc

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Právě,že ten Ibalgin si myslím se nesmí brát v těhotenství.Jinak jsem taky chodila do rehabilitačního centra,nejdřív mě prohlídl fyzioterapeut a pak šup na cvičení a masáž.Zajdi si tam a uvidíš co ti poví.

 • Moc vám děkuji za cenné rady.Určo něco z toho zkusím.Díky moc.

 • tady je jasná informace o Ibalginu 400 (předpokládám, že slabší Ti nepomáhá):

  Těhotenství a kojení:

  Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék.

  Přípravek se nesmí podávat v třetím trimestru těhotenství.

  V prvním a druhém trimestru těhotenství užívejte přípravek pouze na výslovné doporučení lékaře. Pokud kojíte poraďte se před užíváním Ibalginu s lékařem. Ženy, které chtějí otěhotnět, se musí o užívání přípravku poradit s lékařem.

 • Ahojky,taky jsem trpěla bolestmi hlavy od krční páteře,ještě někdy mě chytne silná migréna,ale já si ani ten Ibalgin nedám,pač se taky bojím.Chci ti poradit ohledně té krční páteře,já jsem si koupila takový ten nafukovací balón na cvičení a začla na tom cvičit.Zadej si do vyhledávače cviky na krční páteř a fakt ten krk procvičuj a a ono to fakt pomáhá.Zkus to a uvidíš.Víš ono ty léky vůbec nezabírají a akorát do sebe cpeme chemii.Vím jaké to je a je to hrůza,zkus to a uvidíš.

 • jo jo, souhlasim s nikollinkou...Ibuprofen fakt neni lecba na problemy s pateri:) Mozna akutne, kdyz se obratlik posune, kam nema, ale jinak to chce to zaskocit k fyzioteraputovi, on najde pricinu chronicke bolesti a vysvetli co a jak procvicovat a protahovat. Stoji to neco penez a pak dost usili a trpelivosti se cvicenim, ale ver mi, ze se to opravdu vyplati. Kazdopadne kdyz uz leky, pak procist v pribalovam letaku radku "kontraindikace" a vis, jestli v tehotenstvi muzes nebo ne...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist