Bylo to znásilnění?

Otázku položila: Anonymní uživatelka #408031 10.7.2019 12:29

Chtěla bych znát váš názor. Sama totiž už půl roku přemýšlím, jestli jsem byla znásilněná nebo ne. Momentálně je mi už 18, ale před půl rokem v 17 jsem potkala kluka, který se mnou chtěl chodit. Myslela jsem že jsem na sex připravená, prostě už jsem od 15 přemýšlela jaké asi bude moje poprvé a tak. Takže jsem to uvítala. On se se mnou vyspal hned na druhé schůzce. Vypili jsme flašku vína, ale stejně si pamatuju celkem všechno. Bylo to rychlé, nejdříve nám to nešlo, ale když jsem zatla zuby tak se mu to povedlo. Bolelo to, ale krev mi netekla. Možná jsem už ani neměla blánu, ale hlavně jsem nebyla ani trochu vzrušená, takže jsem asi byla moc suchá. Ani jsem nebyla zamilovaná. Pak si šel ven zakouřit a já jsem byla v nějakém šoku a ani jsem nemohla myslet. Druhý den jsem jenom ležela v posteli a vždy když jsem na to pomyslela, tak mi z toho bylo špatně. Ale pořád jsem s ním chodila a myslela jsem, že další sex bude lepší. Hrozně jsem se nutila s ním chodit na schůzky a někdy jsem předtím i brečela nechutí. Ale pořád jsem to zkoušela. Měla jsem s ním sex ještě více než 10x a on nevěděl, jak moc to nesnáším. Vždy prostě chtěl a svlékl mě, pak jsem dělala co řekl - pusou, rukou, nasednout na něj, kleknout na čtyři. Vždy mě to bolelo ale neřekla jsem to, snažila jsem se prostě dát mu na penis více slin při kouření. Několik posledních sexů u něj doma probíhalo tak, že mi řekl, ať se jdu podívat na něco do pokoje/koupelny/ložnice a když jsem tam přišla tak rychle zamkl dveře a už si sundaval kalhoty. Nechtěla jsem dělat divadlo, tak jsem si prostě taky sundala kalhoty a nechala ho se uspokojit.
Po rozchodu se mi to všechno začalo vracet v několikanásobné intenzitě. Získala jsem naprosto extrémní averzi k sexu - je to hnus, fuj, nechutný a chlapi jsou prasata. Nikdy už s nikým nepůjdu, nikdy si nikoho nevezmu, protože bych to pak musela dělat na jeho přání. V koutku mysli vím, jak jsou ty myšlenky iracionální, ale takhle to cítím. Kdykoli mi nějaká scéna v TV nebo v životě připomene ty hrozný věci, tak dostanu husí kůži nebo alespoň musím nahlas zabručet/zavrčet, abych to překonala. Sleduji porno a masturbuji přes klitoris, ale jakmile je tam nějaká scéna, která mi to připomene, tak mám zkažený celý den musím to hned vypnout. Nesnesu pohled na polohu na koníčka a taky totálně špatně mi je, když tam chlap líže holku (kouření je celkem ok). Když si vzpomenu na ty nechutný řeči co mi u sexu říkal a tím to pro mě dělal o tolik trapnější a nechutnější..."Pocem, já tě udělám" (to těžko), "no to je krásná prdelka" a nejhorší byly slova "pojď, vytlač to" po sexu na čtyřech. To se mi chce umřít ponížením ještě teď. Byla jsem taková špína. Sestra mi říkala, že je to správně když se mnou chtěl dělat takové věci, ale kdyby mě měl rád nebo kdybych já někoho milovala, tak bych s ním takové hnusné věci nikdy nedělala a nechtěla bych před ním muset roztahovat nohy. Žádné potěšení to nepřináší a je to nedůstojné. Nechápu, proč něco tak špatného vede ke splození dětí.
Když jdu po ulici, tak se bojím že ho potkám. On by se mnou chtěl zase chodit a prý mě miluje (podle mě miluje jenom, když klečím v koupelně na zemi), ale já už ho nikdy nemůžu vidět, zase by se mi to vrátilo. Sleduju páry kolem sebe a nechápu proč na sebe sahají, nebo proč spolu sdílí některé páry tak citlivé intimní starosti a chodí před sebou nazí i když nemusí. Včera po půl roce od posledního sexu jsem si při pokusu o masturbaci strčila bezbolestně do sebe prst a rozbrečela jsem se z toho (a ne málo), hned jsem ho viděla před sebou, ten jeho nadržený xicht.
A moje otázka teda je. Byla jsem znásilněná? Moje pocity a trauma ze sexu je tak podobné tomu, jaké mají znásilněné ženy. Ale taky přeci nemůžu říct, že mě znásilnil, když jsem u toho neřekla ani bú. Bylo to opakovaně, bolestivě, ale přitom dobrovolně. I když jsem to vlastně vůbec nechtěla. Nechci z ničeho obviňovat jeho, to vážně ne. Ale jak to tedy definovat? Způsobila jsem si to trauma sama a přestal by po mně sex chtít, kdyby to věděl? Podle mě ne, ale já mu nikdy neřekla že to dělám nerada a jak moc mě to bolí, myslela jsem že to musím vydržet a pak se mi to začne líbit. Jenže ty moje současné pocity.... znásilnila jsem teda sama sebe? Tolikrát? Až jsem si způsobila takový stav?
Prosím nesuďte mě.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • stupidiack10.7.2019 12:49

  Milá zlatá, znásilněná jsi NEBYLA. Znásilnění je pouze vynucený sex přes výslovný nesouhlas ženy (i partnerky). Je škoda, že jsi to nechala dojít tak daleko, až máš z toho trauma, ale měla jsi něco říct hned, ne až po rozchodu. Jak to chudák mohl tušit, že se se ti to tak hnusí?

 • macicekkajik10.7.2019 15:57

  Ahoj, neber to špatně, ale měla by jsi zapracovat na své sebedůvěře, hrdosti a mít se ráda. Normální žena, která se má ráda, nebude mít 10x sex, který jí bolí a nechá si ubližovat až do té míry, že z toho má trauma - to je do jisté míry masochismus. Pokud o tom ví tvá sestra, zkus se jí vyzpovídat, říci jí své pocity a začni nový život. Vždyť přeci nemá smysl se v tom piplat pořád dokola. A změň myšlení, nebo budeš přitahovat stejné typy osobnosti jako je tvůj bývalý kluk. Jednou potkáš muže, který ti s tím vším pomůže.

 • Taky si myslim ze kdybys sve pocity rekla ihned, nemuselo to tak daleko dojit. On ti myslenky neprecte, takze nemusel vedet ze se ti to nelibi nebo te to boli. A normalni chlap pokud se toto dozvi tak je ohleduplny, mohli jste to resit a predejit problémům. Promin ze to tak reknu ale byla jsi hloupa kdyz jsi takhle jednala, moc nechapu proc jsi neco nerekla a takhle se tryznila.
  Jinak stejne tak s tim co jsi rozepisovala ze ti u sexu rikal, to jsou normalni veci, kazdy clovek ma ruzne predstavy. Zase plati - pokud se ti neco nelibi, musis to říct. Chlapovi pokus nereknes narovinu, tak nevi. Muz mi vzdycky rika - proboha a jak mam vedet co naznacujes..

 • Předešlé odpovedi jsem necetla. Ale znásilněna jsi nebyla. Nerekla jsi, ze sex nechces. Jak to on mel vedet? Spíš bys mela zapracovat na sve důstojnosti. Kdyz neco nechces, tak to nedelej. Kdyby ti rekl ať skočiš z mostu, tak to udelas? Pokud se ti sex s nim prvne nelíbil, nemela jsi souhlasit s dalším. Mit sex jen proto, abys ho mela je blbost. Az se zamilujes, tak to bude mít jiny rozměr. Zapracuj na sobě, na svem sebevědomí. Co se stalo, uz nezmenis. Zacni se mít rada.

 • Ahoj, mrzí mě, že tvůj první zážitek se sexem dopadl takhle. Podle mě to znásilnění není, protože on nevěděl, že ty to nechceš. Je ale podle mě jedno, jak se to nazývá. To je jen slovíčkaření. Důležité je, že jsi prožila několik traumatických zážitků a měla bys s tím něco udělat. Být tebou, vyhledala bych odbornou pomoc. Odborný psycholog by ti mohl poradit, jak s traumatem pracovat a překonat ho. Asi nebude úplně příjemné to někomu svěřit, ale vzhledekm k tomu, že to dokážeš popsat sem, věřím, že to zvládneš i u psychologa. Bude to běh na dlouho trať, ale věřím, že to nějak překonat půjde. Byla by škoda, aby ti tyto zážitky kazily možnost poznat někoho, s kým bys mohla v budoucnu svou intimitu sdílet. Bohužel jsi potkala hned na poprvé nesprávného partnera, ale až jednou poznáš někoho, na kom ti bude záležet, kdo tě bude přitahovat a vzrušovat, byla by škoda, kdybys s ním kvůli těmto traumatickým zážitkům nemohla navázat plnohodnotný vztah. Taky jsem potkala kluky, se kterými byl sex nechutný a hnusný, ale když potkáš "toho pravého", není nic hezčího a přirozenějšího, než vzájemné doteky a krásné milování. Držím palce, ať se podaří přes ty hnusné zážitky nějak dostat.

 • mufino1510.7.2019 15:43

  Sex jsi podstupovali dobrovolně( nebránila jsi se, nevyslovila jsi nesouhlas) takže znásilnění to nebylo.
  Co se týče tvého problémů, že máš nechuť, určitě si najdi terapeuta a řeš to , nenechávejte být. Nemusíš se bát nebo stydět se, že dochazis k dr. Já sama chodím i k psychiatrovi pro léky. Z vlastní zkušenosti neřešeny problém může přerůst přes hlavu.
  Jak už psaly výše, ve vztahu je nejdůležitější komunikace, bohužel chlapovi co se neřekne přímo, tak on to neví a ani mu to nedojde.
  Držím palce, určitě se z toho dostaneš

 • Podle mě se to odehrává v tobě!!!! Ty jsi ta která musí něco změnit!! Jestliže jsi to dělala dobrovolně tak jsi znásilněná nebyla a kdybys mu to řekla tak jestli by tě miloval vyhověl by ti. Jestli tě to bolelo a byla si moc suchá tak to zavinilo nejspíše to že nebyla předehra nebo si byla ve stresu nebo ze zdravotních problémů.
  Sex je něco úžasného a hezkého. Ale jen když miluješ a když se chce oboum taky by měl být něžný a pokud jsi byla suchá tak by měl používat lubrikant. Pokud by se ti v "budoucnu" naskytla situace kdy by přítel? nevím jak to budeš mít chtěl sex a dělal by něco co by si nechtěla tak mu to nedovol!!!!!!! záleží jen na tobě co mu dovolíš. Při sexu je pravidlo " co kdokoli při sexu nechce dělat , tak aď to ani nedělá" potom se ti to akorád zhnusíš takže když už se rozhodneš ten sex mít neznamená to že musíš dělat všechno co chce partner. Nedovol mu to!!!!!!

 • Teriiq18.7.2019 12:09

  Kočko, jestli ti můžu radit, tak si někam zajdi. K psychologovi, sexuologovi. Tvoje pocity nejsou normální. Začni to řešit, ať můžeš žít normální život a časem i po boku nějakýho fajnovýho chlapa ;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 75 324 otázek, kterým se dostalo 252 135 odpovědí a 394 240 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist