Bolí to když mě dělá

Otázku položila: Anonymní uživatelka #425837 26.4. 8:04

Dobrý den, je mi 17 a s přítelem jsme už nějakou dobu, ale nikdy mě ještě neudělal, ani já sama moc nevím jestli to do sama zažívám když se dělám jeteli je to orgasmus nebo ne..minule mě asi dělal asi půl hodiny pusou a rukama a dělal mi klitoris, mě to ale po chvilce začalo být tak nějak trochu nepříjemné a cítila jsem jakoby tlak vždycky když se ho dotkl a já nevím jestli to tak má být a dosáhnu tak díky tomu orgasmu nebo jestli je to špatně. Ještě bych se taky chtěla zeptat na jednu věc...když spolu máme sex a dělá mi to zezadu jakože jsem na čtyřech a není to anál, tak mě to strašně bolí když ho tam strčí celého, nevím jestli to nemůže být tím že má velký penis, ale já u toho někdy i brečím protože je to fakt hodně nepříjemné, nechci mu to říkat protože vím že se mu to líbí a vždycky se to nějak snažím vydržet. Prosím o rady

 • 27.05.2021 18:35:44 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • mj-celka26.4. 8:20

  Orgasmus poznáš. Když si nejseš jistá, pravděpodobně to nebude orgasmus. Pokud ti to není příjemný, řekni mu to. Nač se trápit? Komunikace, komunikace, komunikace. To je klíč ke všemu. Nejen ke kvalitním intimním chvilkám, ale taky ke kvalitnímu vztahu. Jak partnerskýmu, tak kamarádskýmu.
  K poloze na pejska - chodíš ke gynekologovi? Nemáš obrácenou (zakloněnou) dělohu? Já ji od porodu mám zakloněnou a taky mě to od té doby bolí. Pokud tě něco bolí, není ti to příjemný, nesoihlasíš s tím,.... musíš to partnerovi říct. Není to nic špatnýho. Buď nebude tolik přirážet nebo změníte polohu. Pokud tě má rád a záleží mu na tobě a na tom, aby ses u sexu cítila příjemně, nebude s tím mít problém. Pokud na to nebude brát zřetel, pošli ho k šípku. Není jedinej kluk na světě.

 • interstellar26.4. 9:38

  Rozhodně příteli řekni, co ti je nepříjemné a co tě bolí a zkuste na to jít jinak (a s lubrikantem). Pokud nebere ohled na to, že ty bolestí brečíš, pak je to děsný pitomec a měla bys ho poslat do oběhu.

 • Francy26.4. 8:49

  Pravděpodobně si nepochopila, že sex a praktiky kolem mají být OBĚMA příjemné. Až to pochopíš a přestaneš se chovat jako rohožka kluka, tak poznáš, jak hloupě ses chovala. A ten tvůj asi taky nebude žádný formát, když brečíš u sexu a on pokračuje veselé dál 8-o
  Když se ti to nelíbí nebo bolí, tak mu to řekni. On věšteckou kouli nemá nebo v tom pokračuj a vytvoř si psychický blok do konce života 8-o

 • Tak jak tu bylo už řečeno...hlavne to tomu klukovi řekni! Sex my být příjemný. Pokud tě něco bolí či nelíbí, ozvy se. Není to nic proti ničemu. Normální kluk to pochopí, takovej co tě má opravdu rád. Pokud nepochopí, nestoji za to.

 • nikdy by to nemělo být o tom "vždycky se to nějak snažím vydržet". tak si nakonec zprotivíš všechno.
  pokud má partner větší-delší přirození, tak poloha zezadu je na to nejhorší, protože může hodně hluboko a ty to nemáš moc možností ovlivnit. ale pokdu mu tohle neřekneš, tak on nemůže vědět jak moc nepříjemné ti to je. mluvte spolu, bavte se o tom co se ti líbí a co už je na hraně nebo se ti líbí jen někdy- třeba i vzávislosti na fázi cyklu a poloze čípku.
  nemusíš nutně dělat všechno,c o se mu líbí i když ti to způsobuje velkou bolest.
  cos e klitorisu týče - může být už pak natolik přecitlviělý, že jeho další přímé dráždění je nepříjemné a je lépe, aby to bylo kousek vedle. ale tlak může být i předzvěstí orgasmu, jen se pak třeba strachy stáhneš a nedojdeš.
  je dobré naučit se to sama an sobě a pak partnerovi moci ukázat jak na to - každá žena to může mít ráda o trochu jinak.

 • ailinnon27.4. 13:22

  Každému je niečo príjemné a niečo nepríjemné. Je úplne normálne, že sa ti niečo nepáči. Je to o komunikácii. Možno sa mu ina poloha, čo sa bude páčiť aj tebe bude páčiť jemu tiež. Sme rôzne citlivé, takže, keď sa ti niečo nepáči, hneď ho stopní a presmeruj ho:'-(. Sex je o davani a primani... Mala by v tom byť rovnováha.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 311 odpovědí a 401 900 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist