Bolesti v období OVU

Otázku položila: Bývalá uživatelka #11206 19.10.2009 21:56

Ahoj holky,
máte některá zkušenost s bolestmi v podbřišku při ovulaci? Většinou mě bolí jedna nebo druhá strana jeden, max dva dny. Myslíte, že je možný, aby to byl praskající folikul a uvolňující se vajíčko, a tudíž nejlepší čas k oplození? Díky Zuza

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Ahojky.Já jsem měla v srpnu,také velmi bolestivou OVU,2dny jsem měla nafouklou pravou stranu břicha a měla píchavou bolest.Nevěděla jsem zdali je to slepák nebo vaječník s OVU,nebo zánět.Objednala jsem se na gindu,objednali si mě za šneděle protože lékařka měla dovču.Ta mě poslala na sono a tam mi řekli,že mám v děloze malí terčík,ale že je tak malý,že nemůže potvrdit už vznikající těhu.Nakonec jsem to stejně dostala.ACH JO..

 • Připojuji se k vám taky poznám že mám OVU.Bolí mě vaječníky a někdy i prsa.

 • Nejlepší čas k oplodnění vajíčka je dva dny ped a dva po....a ovulace se u některých žen projevuje přesně tak,jak píšeš

 • Ahoj,
  já mám OVU hodně bolestivou.. Břicho mě bolí jako při prvním dnu MS. Asi jsem nějaká citlivější:D
  S.

 • ne, že bych vám záviděla bolest, ale na druhou stranu je prima poznat ovu i bez složitého měření a pozorování :)

 • Ahojky, taky mě bolí vaječníky a přesně jako tebe buď pravá nebo levá strana. Teď jsem to měla 4 dny a ke konci jsem měla skoro až křeče, ale dá se to samozřejmě vydržet a jak už zde bylo psáno, aspoň bezpečně víme, že už to přišlo a tudíž se můžem vrhnout do víru vášně :-)

 • ahoj.já taky prožívám ovulaci hodně bolestivou,ale co jsem začala pít kontryhelový čaj,snad mi zmizely o 3/4 bolesti a v době před menstruaci a v době menstruce to samé.opravdu pití toho čaje mi dost ulevilo v krátké době.ted ho piji asi měsíc a jsem spokojená.

 • Ahojky já měla předevčírem teplotu 36,1 a druhý den a dnes 36,3,táhlý hlen začínám mít teprve dnes.Takže to asi podle Bt občas asi poznat.Bolesti se mi objevují jen v některých ciklech a to z pravého vaječníku.Tak nevím.
  Piji už 14 dní čaj GRAVOZEN(na podporu otěhotnění a udržení plodu).Tak snad to pomůže.Obsahuje také kontryhel.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 164 otázek, kterým se dostalo 267 434 odpovědí a 406 375 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist