Bolest hýždí

Otázku položila: Anonymní uživatelka #392246 26.9. 20:59

Musim zjistit jestli jsem jedina nebo uz to nektera z vas zazila a poradila by co s tim.
Kdyz jsem byla tĕhu zacala me kolem 5m bolet pr..el. nevydrzela jsem sedet , chodit dlouho apod. Ale věřila jsem ze po porodu se to zas srovna, prec jen kdyz prcek tlaci zevnitr je to jiny. Jenze bohuzel, se nestalo. Jsem uz pul roku po porodu ( císař ) a vubec se to nelepší. Prochazky delsi jak dva km doslova protrpim, nevydrzim sedet,k veceru kolikrat mam problem i jen se vic nahnout, byt s malym na zemi v pozici na kolenou je nemyslitelny. Vsechny pohyby boli jak kdyby mi tam nekdo bodal nůž . Zažila jste to některá? Da se s tim neco delat bez pomoci mudr. Nebo uz zbyva jen ten doktor.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Nemůžeš to mít nějak zablokované od zad, skříply nerv?

  • Mě taky začaly bolet hýždě v těhotenství. Bolelo to jako přesezené a zajímavé bylo, že mě bolela jedna strana víc než druhá. Po porodu se to zlepšilo a znovu objevilo v dalším těhotenství a po něm už se to moc nezlepšilo a začaly mě bolet i nohy. Ukázalo se za tím vším jsou křečové žíly. Pomohly mi od všech bolestí kompresní punčochy. Teď v třetím těhotenství musím brát i léky.
    Určitě bych zašla k dr. Určitě nejsou takové bolesti normální. A jK píše anonymka, může to být od páteře nebo nerv.

  • macicekkajik27.9. 7:22

    Zašla bych za chiropraktikem, který zjistí příčinu a dokáže jí i napravit pár sezeními, pokud je to páteř. Pokud jsou to křečové žíly, na ty pomáhá terapie pijavicemi, také může provádět chiropraktik, alespoň ten můj ano. Jinak se určitě dá zjisti na netu, kde dělají kúru pijavicemi.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist