Anální dildo

Otázku položila: Anonymní uživatelka #460489 21.6.2022 12:25

Ahoj, chtěla bych si pořídit anální dildo. Láká mě anální sex, ale dírku nemám vůbec roztáhlou, A prstama to asi do takové míry neroztáhnu.
Potřebovala bych tedy poradit, jaké pořídit mám vybráno jedno, viz odkaz. Je malé a není tak tvrdé, což by pro začátek mohlo stačit,. Jen se v tom nevyznám, a taky chci něco levného.https://www.chytralekarna.cz/intimni-poteseni/sexualni-hracky/Analni-pomucky/analni-dildo-funfactory-bootie-s-4032498249063Je malé a není tak tvrdé, což by pro začátek mohlo stačit,. Jen se v tom nevyznám, a taky chci něco levného.
Díky za rady a tipy😊

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • tak mně to odkaz neotevřelo - je dobré nevynechávat interpunkci ;-) pak je s tím zbytečná práce.
    ale začala bych asi análním kolíčkem než dildem. a to nejmenší velikostí. i to ti chvilku potrvá než si zvykneš. navíc teda nevím, kde bereš informaci, že je to opravdu malé - ta tam chybí (velikost "s" může být přeci jen sporná). a koukla bych normálně na erotic shopy kde mají opravdu ty velikosti popsané včetně průměru a délky. podobné jsem kupovala pod 100kč.
    a hlavně - mazat když to tam budeš dávat - nervat to tam na sucho at si neublížíš. bud speciální lubrikační gel pro anální použití nebo i modrá indulona.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 643 otázek, kterým se dostalo 269 386 odpovědí a 407 928 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist