taneční a kluk, no prostě problém 😂

Otázku položila: Anonymní uživatelka #413853 7.10. 17:25

Ahoj ženy 😂. Jdu se sem teď spíš svěřit, nebo pro slova pochopení ale třeba i radu typu: jojoo, to jsem taky zažila, nebo : já být tebou tak udělám tohle a tohle...Tak to vezmu od začátku.
Je mi 16 a minulý rok se v našem městě otevřely taneční. Je to malý město a tak vesměs znám od vidění lidi, co tam chodí. Minulý rok jsem tak šla poprvé. A asi to znáte 😂. Nervozita, první hodina, vypadam dost dobře? Šla jsem sama, tak jsem nevěděla s kým budu tancovat, takže to byly nervy😂. Přišla jsem tak, s kamarádkami, následoval nějaký ten výklad o společenské výchově atd... a potom pan lektor řekl: tak se tu vyřaďte, a bude pánská volenka!
To ticho.. Já byla tak nervózní. Přijde si pro mě někdo? Stojím tam, čekám, a najednou přišel kluk. Měli jsme roušky a já vůbec nevěděla jak vypadá. Ale i tak, představili jsme se atd atd. Byla jsem nadšená, že byl vyšší a vsechny tyhle blbosti 😂. Tak jsme tancovali ale já jsem si přece jen trochu myslela, že je mimo mojí ligu. Po skončení jsem si ho našla na Instagramu, kde neměl žádnou fotku- nic. Chvíli jsme si psali a já byla celá poblouzněná, protože mě prostě okouzlil. To víte, vysokej, fotbalista, modrý oči, hnědý vlasy😂.

Ale pak psát přestal. On vlastně ani moc nemluvil a na psaní byl ještě strožší.
Musím ale zmínit, že jsem se ho po té první lekci ptala: chtěl by jsi se mnou tancovat i příště? A on řekl, že ano.😂

Další lekce se zrušili kvůli koroně, a já na něj dá se říct zapomněla.. Čas plynul, utekl rok, já nastoupila do druháku a přihlásila se znova do tanečních.
Nadešel onen osudný večer. Znovu jsem se sešla s kamarádkami a vešli jsme dovnitř. Na něj jsem upřímně vůbec nemyslela. Jak ale ubíhaly minuty, tak jsem si říkala.. je tu? přijde? Na mě určitě zapomněl, ostatně, proč by se zrovna on měl zavazovat někomu jako já 😂.

Nastoupili jsme do řady a opakovalo se: pánové, běžte si zadat svou partnerku...
Stála jsem upřímně jako přikována. V jednom rohu místnosti jsem byla já a on v druhym, nejdál ode mě.
Tak bloudím očima a vidím ho. Jak doslova běží přes ten dav kluků, za mnou, aby mohl mě mohl požádat o tanec. No řeknu vám, v tu chvíli ani tak ne, ale když jsem pak šla domů.. Myslela jsem že ty emoce nezvládnu.😂 Poprvý jsem taky viděla jeho obličej! a reknu vam... Normálně mám spíš smůlu, ale v tomhle kurzu tancuju s tim nejhezčím klukem😏😂.

Tak si říkám.. no, to jsem udělala dojem. Protože on mě ani nepozdraví a vyzdycky honem utika za kamosema.

Pak prisla druha lekce a zadali dámskou volenku. Už už jsem byla u něho ale jiná mě předběhla. Tak jsem tancovala s jiným klukem, což mě mrzelo..

Pak byla pauza a potom dali pánskou volenku... A on si pro mě přišel, i když jsem myslela, že nepřijde... Tak jsem se mu omluvila, a zbytek večera jsme tancovali spolu...

Taky si rikam, ze mam vzdycky tyden se vylecit a ve čtvrtek znovu a znovu😂. Ono je to krásny, to jo.. Ale taky si rikam, co kdyz se mu ani trosicku nelibim? Co kdyz jsem pro nej jen nejaka holka, se kterou z donuceni tancuje a tak...
Taky mě docela děsí představa, že ten rok, co jske se neviděli, on na sociální sítě nepřidal v podstatě nic, a já jsem toho přidala za rok dost na to, aby si prostudoval celou moji osobnost a o sobe nevydal ani hlasku. 😂

Musim ale taky rict, ze mi tu nejde o to ho sbalit a ubalit a všechno tohle. Já na něj chci nějak zapůsobit. Chci aby se v mojí společnosti cejtil fajn, aby jsme se smáli, aby jsme si povídali... Chápu ale, že není moc upovidanej, takze ho nenutim, ale i tak premyslim nad tim, jak vlastne na nej.
Jsem si rekla, ze priste az s nim budu (pokud budu) tancovat, tak mu třeba řeknu, že mu dneska sluší nebo tak. Protože chci, aby mu se mnou bylo dobře. Protože já se s ním furt cítím taková napnutá. On se nesměje, on nemluví. ( ale na druhou stranu, je to šíleně hot😂).

Tak nad tímhle právě bádám.

Taky mě ale napadne, ježíš neřeš to, jen to jen kluk! Víš kolik jich ještě bude?! ALE NA DRUHOU STRANU
ano ono jich bude, ale zadnej z nich nebude jako on😂...


tady to máte dámy.. moje problémy..

Mám dobrý, ze kamaráda si prochází něčím podobným, a tak si o tom mužem občas popovídat ale i tak.. není nad internetovou poradnu, že? 😂♥️


Tak co myslíte? Jak na to...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, chápu, že tohle není lehký. Úplně Ti rozumím. Číst v druhých lidech je děsně těžký a navíc mužských úplně.
    Snad nevadí, že píši, i když už jsem maminka 2 kluků. Takže mám doma 3 mužský a život s nimi je někdy hodně divnej. :-D
    Přemýšlí úplně jinak. Můj straší na otázku "jaké to bylo", "jak jsi se měl": Dobře, nebo Šlo to. Takže úplně rozumím tomu, že potkat takového kluka se moc nedovíš. A pokud se cítí nesvůj, tak mluví ještě méně.
    Myslím si, že jsi mu asi sympatická, když jde pro Tebe tančit. Moc bych Ti to přála, ale rada asi univezální není. Z vlastní zkušenosti vím, že čím víc se snažím (o cokoli), tím méně se mi to daří. Nechala bych tomu volný průběh, hlavně v klidu a ono se to nějak vyvrbí.
    Ještě dodám, že někteří kluci v tomto období bývají dost stydlivý.

  • Podle mě se mu líbíš, ale stydí se. Pokud to bude pořád stejné, asi bych ho třeba jednu lekci zkusila trochu ignorovat a tančit s někým jiným, abys viděla co on na to... a příště zase klidně s ním a být přátelská. Chápu že tě to láká a nedá ti to spát, ale zkus se na to tolik neupínat, aspoň z mojí zkušenosti to s podobnými typy vždycky tak divně vyhnilo a nebylo nic. Když nic nečekáš, může tě jen mile překvapit. :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist