snubni prsteny
Ahoj womenzonky, chtěla bych Vas poprosit o odkaz stránek na pěkne a ne moc drahé snubní prsteny
,děkuji.. Pěkný májový den
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
1.5.2015 20:52
Ahoj, my máme prsteny z http://www.marre.cz/ maji opravdu hezké ceny a celkem velký výběr
-
26.5.2015 10:00Ahoj, záleží na tom, co je podle tebe drahé a co ne
každý tohle vnímáme jinak. My máme snubní prsten od Lukáše Rýdla, konkrétně tyhle http://www.snubniprsteny-lr.cz/snubni-prsteny-model-c-331-03. Já mám snubní prstýnek stejný jako manžel, takže bez kamínků a oba nás vyšli něco málo přes deset tisíc. Manžel mi ze stejného zlatnitcví vybral i zánsubní prstýnek a líbí se mi, když oba prstýnky nosím společně, takže jsem chtěla něco nezdobeného, aby vynikl i ten zásnubní 
-
24.6.2019 17:51Abych pravdu řekla, tak si myslím, že na takové věci se prostě nešetří. Když jsem se brala s mým mužem já, nechali jsme si dělat snubní prsteny na zakázku přes https://www.sperky-prsteny.cz/ , protože jsme chtěli mit prostě všechno naprosto dokonalé.
-
11.10.2019 17:19Můj manžel vybíral snubní prsteny z internetového obchodu https://www.sperkyleclay.cz/63-snubni-prsteny a musím přiznat, že jsem nečekala, že by mohl mít tak skvělý vkus!
Opravdu nádherný prsten 