pracovní úřad

Otázku položila: Anonymní uživatelka #267594 12.6. 15:50

Ahojte, 7 let delam tady v mistni fabrice blbce s tim ze jsem mela letos jit konecne pod kmen a dostat smlouvu na neurcito, jelikoz je krize a stopka tak nas dali zpět pod agenturu takze jsem opet po 7 letech ve zkusebce, bohužel jsem omarodila pred měsícem ze slachami a tak jsem se rozhodla ze nez abych delala dal blbce a byla stale ve stresu radeji odejdu a pujdu na pracak prozatim a behem toho si jakoukoliv práci klidne za min penez ale hlavne chci normalni smluvu. Jen by me zajimalo jak to na pracaku chodi? práci novou mi nabídnou hned? a co když se mi nabízená prace líbit nebude? O jedne práci takhle uz vim ale pan by me vzal az od září na plný úvazek.. poraďte vubec s pracakem nemam zkusenosti a aji se docela bojim.. marodit dal nemuzu protože mam za pul měsíce dovolenou a ani uz nechci.. jen me uz cekaji rehabilitace. dekuji

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Asi bych byt tebou skoncila tam kde jsem, nahlasila bych se na pracak s tim ze mam od zari prislib prace a s panem bych se dohodla ze v to zari nastoupim.

  • HaSha12.6. 16:46

    Po 7 letech by měl být určitě i nárok na podporu v nezaměstnanosti. To se dá na pracovním úřadě zařídit. Práci nenabízí hned, nejdřív člověk projde registrací, pak mu dají další termín a možná až na tom dalším termínu úkol jako odpovědět na nějaký počet inzerátů, aby člověk prokázal, že se snaží. Asi bych zatím nezmiňovala nabídku od září, když není sepsaná smlouva. Až bude pracovní smlouva podepsaná, je třeba to na Úřadu práce zase nahlásit a odhlásit se z evidence.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 73 218 otázek, kterým se dostalo 245 365 odpovědí a 384 123 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist