podráždění po depilaci cukrovou pastou

Otázku položila: Anonymní uživatelka #402477 9.5.2019 22:13

Ahoj, vždycky jsem se v intimních partiích holila normálně žiletkou, ale nedávno jsem vyzkoušela cukrovou pastu. Použila jsem ji podle návodu, potom jsem se namazala krémem s aloe vera, slyšela jsem, že po depilaci je to lepší než normální krém. Byla jsem celkem spokojená a cca za týden a něco jsem si depilaci udělala znova kvůli chloupkům, který nebyly zcela dorostlý při první depilaci. Tehdy se mi ale objevily všude takový červený boláky a potom mi začaly zarůstat chloupky. Nejen, že to vypadá příšerně, ale ještě ke všemu to příšerně bolí, jen se toho dotknu. Nevíte někdo z čeho to může být? Dělám něco špatně nebo mi prostě nesedí ta cukrová pasta?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Dle mého je to normální. Když mi dorůstají chloupky tak to mám také. Chloupek zase hledá nové místo kudy může výlest. Zkus si udělat peeling, aby chloupky mohly lépe zkrz kůži :-)

  • MajaN27.6.2019 12:12

    Peeling je nutné udělat tak den před depilkou a pak cca tři dny po ní, tím se omezí zarůstání chloupků, pak jak dorůstají stačí jednou za týden a čím hrubší peeling tím lepší :) na zarůstání sem kvůli holení žiletkou trpěla extrémně a s přechodem na cukrovou pastu se to postupně krásně zlepšovalo, teď jsem se hecla a šla do IPL a po třech návštěvách jsem na cca 50% v intim partiích a 20% v podpaží :D

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 909 otázek, kterým se dostalo 262 213 odpovědí a 402 440 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist