nezvykla praktika

Otázku položila: Bývalá uživatelka #20720 5.1.2010 21:19

Ahoj holky, vidím, že jsou tu především těhulky s mnohem důležitějšími problémy, ale moc mě zajímá něčí názor. Četla jsem povídku, ve které se objevila zmínka o tom, že to přítel dělal pře stykem samotným ženě kusem ledu (rampouchem - zní to divně:) ). Ta představa se mi celkem líbí, jen mě hned napadlo, jestli u toho nehrozí prochladnutí pochvy nebo tak. Existuje to vůbec? Co si o tom myslíte? Děkuji za názor

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • já jsem v jednom pornu viděla jak jí tam cpali kostky ledu, tak sme to s přítelem zkusili, a nejprv to bylo fajn ale po chvíli to začlo být trochu nepříjemný, že jak to bylo studený tak to začlo trochu tlačit.. a nebylo to moc příjemný. rozhodně doporučuju ale pod sebe ručník :-D ta voda je taky docela nepříjemná když to z tebe pořád teče

  • Pozor na zánět moč. cest. Nedoporučuji to moc. Nemám s tím dobré zkušenosti....:-(

  • No můj přítel to taky zkusil, bylo to jen tak ze srandy :-D A jak mi tam tu kostku strčil, tak to nejdřív bylo tak strašně nepříjemný, ale po chvilce, když se ten led rozpustil a tělo se pralo s tim aby tam mělo zase normální teplotu, tak jsem začala mít takový stahy jak před orgasmem a skočili jsme na to :D A teda, bylo to fakt dobrý :-)

  • Jeje tak o tom jsem teda neslyšela,A abych pravdu řekla,,,,brrr už ted je mi zima,Nevím jaký rampouchto byl chichi ,,,,ale pokud byl ostrý tak samozřejmě si myslim,ať je předmět kterýje vkládám do pochvy a jeostrý,tak dle mého názoru bude inebezpečný.Osobní zkušennost nemám,Sice hračky ano a ráda,ale jen hračky ktomu určené,Třeba tu budou mít holky jiný názor a zkušennost.

  • Tak právě proto, že je to z vody, tak to během chvilky "se zahladí" ať ostrý není, Ať je zaoblený..:)To asi začlo být nepříjemný, jak to moc chladilo tu tkáň, to samý když člověk stojí bosou nohou ve sněhu:) Tak děkuju za mázory holky:)

  • dzusinka5.1.2010 22:24

    Já myslím, že pokud se to nedělá moc dlouho, tak k prochladnutí by dojít nemuselo, ale myslím, že záleží na náladě obou partnerů. Navíc on se ten led stejně poměrně rychle rozpouští :).

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 352 otázek, kterým se dostalo 264 480 odpovědí a 403 853 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist