nemůžu zapomenout

Otázku položila: Anonymní uživatelka #170718 25.1.2014 23:36

Ahoj holky víte jednoho kluka jsem měla no stále docela mám ráda požádal mě i o chození ale tenkrát to bylo strašně na rychlo tak jsem bohužel odmítla jenže po čase jsem si to začala vyčítat že jsem měla říct ano a takové ty věci a po pár měsících jsem si řekla že mu to zkusim navrhnout znova jenže on byl na lyžáku a tam si našel jinou a ještě jsem zapomněla dodat že řekou ze se mě na to zeptá za rok. Po pravdě moc jsem mu nevěřila. Moc dobře ji znám ale on chodí se mnou do třídy a já už na něj chci zapomenout ale když ho mám stále na očích nejde to. Nevím co dělat jo je mi teprve 12. Díky za každou odpověď

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • ahoj:) kdysi se mi stala úplě stejná věc - shodou okolností ve stejým věku. víš co udělej? nemusíš na něj zapomenout, ale netrap se. zkus si svoje rozhodnutí odpustit, a dívat se na ně jako na věc, která se prostě měla stát přesně tak, jak se stala. protože všechny věci které se dějou v našich životech, mají nějakej důvod - nemusíme ho vidět hned, stačí, když tomu věříme. (neboj, nejsem žádná bláznivá věřící:) já to tehdy tak brát neuměla a rok sem na svého vysněného spolužáka čekala - sice jsem se opravdu dočkala, ale po půl roce našeho chození se stejně vrátil k té holce, se kterou chodil přede mnou. Prostě sme k sobě nepatřili, a kdybych se s tím smířila hned napoprvé, ušetřila bych si čas a trápení :)
    Místo truchlení si uvědom, že na tebe někde čeká jinej kluk, kterej bude ještě lepší než tenhle. Vysni si ho do všech detailů a těš se na den, kdy ho potkáš. Protože když o něčem sníme jako o nevyhnutelé budoucnosti, přilákame si to tak do svého života - opravdu to funguje, zkus to! :) Do té doby si jen užívej života. Ahoj a bud vesela!:))

  • trinetka26.1.2014 8:27

    jojo, já taky snila.. jednou sem v omnoho pozdějším věku utekla v tramvaji :-D chudák na mě chtěl být milej a asi mě chtěl poznat a já se lekla, protože do krásy sem nikdy nerostla a on mě šíleně překvapil:) už nikdy sem ho nepotkala . ale teď mám manžela se kterým sem už 5 let :) a je to můj vysněnej princ :)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 694 otázek, kterým se dostalo 273 820 odpovědí a 411 009 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se