nechce semnou spat

Otázku položila: Anonymní uživatelka #266374 25.10. 10:27

Ahoj prosím radu, podbné zkušenosti , s příteleme jsme spolu zhruba pul roku za tu dobu jsme měli jedenkrat sex, příjde mi jak by se mnou sex nechtěl mít, pokažde když spolu ležíme u TV a divame se na film a ja začnu něco naznačovat tak pochvili řekne že jde spat moc to nechapu proč to tak ma jestli má strach moc se nechce o tom bavit.

Ze začátku jsme se viděli jednou za 14 dní
S bývalým přítelem mám syna ve střídavé péči
O to začátky vztahu jsou pro mě těžší

Sex

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Zažila jsem a narovinu řeknu, že po roce a půl bez sexu jsem v tom vztahu byla už tak flustrovana že jakýkoliv další pokus o udržení vztahu mě ničil víc a víc. Až jsem prostě vztah ukončila. Nejde totiž udržet vztah kde jeden chce a druhej nemá zájem. A upřímně aby v 33letrch žila bez sexu, to mě ani nehne!!!!

 • diskutt26.10. 12:13

  Musíte se ho na to rovnou zeptat, jinak se nikdy nic nedozvíte. Pokud Vás jeho odpověď neuspokojí, zeptejte se znovu a otevřeněji.
  Důvodů může být plno - stud, nejistota, zdravotní problém, psychické problémy, nepotřebuje to (i tací jsou), nebo ho to s Vámi nebaví (i to se může stát, ale neřekne to), dělá si to sám a pak už nemá potřebu (a nemusí k tomu mít ani to porno).
  Nějaké naznačování v těchto situacích nefunguje a nikam nepovede, když odmítne sex, tak se zeptejte proč ho nechce mít, a proč ne předtím atd. Jen z toho nesmí být vyčítací kolečko, jinak to bude ještě horší.

 • attiona25.10. 13:22

  Zkusila bych to s ním řešit, ikdyž se mu nebude chtít. Muži mají často nějaké nejistoty, o kterých se nechtějí bavit, hlavně když jde o sex.

 • Francy25.10. 11:48

  Jste spolu půl roku a sex byl jen 1x? 😶 My měli na začátku vztahu sex několikrát denně. Předpokládám, že se o tom nehodlá bavit a dle něj je vše ok, ukončila bych to.

 • janae853.11. 11:02

  Jak to dopadlo? :-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist