maturita

Otázku položila: Anonymní uživatelka #437497 čtvrtek 0:40

Dobry den, potrebovala bych se zeptat. Jiz v druhym rocniku na sš si vybirame z ceho budeme maturovat. Chtela jsem maturovat z Vytvarky, ale je mozne ze se vubec neotevre :(... mam moznost teda dramatak nebo zsv (humanitni / spolecenske vedy) . Neni tu nekdo kdo maturival z dramataku nebo zsv? ze zsv mam strach. prijde mi ze tomu vubec nerozumim, ale jsem hrozny stydlin a dramatak neni nic pro me...

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • buccaneerka2čtvrtek 7:37

    Já jsem taky v tomto stydlín, dramaťák na vysoké škole pro mě bylo utrpení, ale kdybych měla volit mezi ním a ZSV, tak určitě raději dramaťák. ZSV byl pro mě na gymplu hrozný předmět.

  • Já jsem nematurovala ani z jednoho, ale mohu říct, že moji spolužáci co maturovali ze zsv se šprtali hodně, ale my jsme měli taky přísnou učitelku na to. Jestli si nejsi jistá ani jedním, nemůžeš maturovat z něčeho jiného? :-)

  • sevcikova16čtvrtek 13:06

    Maturovala jsem ze ZSV, jelikož jsem si vybírala mezi němčinou a ZSV a navíc se mi ZSV hodilo jako dobrá příprava na přijímačky na VŠ z všeobecného přehledu. Já mám ale od maturit letos už 11 let a byla jsem poslední maturující, kterým se vyhla státní maturita. Dej na své pocity a maturuj z toho, co se ti dobře učí.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 692 otázek, kterým se dostalo 256 982 odpovědí a 398 592 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist