jak být víc sexy a jak oživit náš sex?
Ahoj holky, mám takový problém. Přítele prý nevzrušuje žádné prádlo, je mu jedno, co mám na sobě. Jsem pro něj ale taková spíš hrozně roztomilá, na mazlení, ale sex......Jak ze sebe mám udělat sexy a oživit tím náš sex, aby to nebylo jen samé mazlení a hlazení, ale abychom si to pořádně užili? Poraďte prosím
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
28.5.2014 22:30Ahoj, bohužel holt ne všichni jsou na to prádlo. Nejlepší je si popovídat, nějak lehce a nezávazně, zabrousit v diskusi na to, co se mu líbí a co má rád (pokud řekne, že neví, tak buď opravdu neví, což je špatné a nebo se to stydí říct).
Pokud ho k tomu nejde "dokopat" přímo, zkusil bych to nepřímo... třeba si jen! v tričku lehnout na postel, gauč, nezávazně tak aby to viděl a dělat jakože nic... jestli se chytne. Nebo si dejte společnou sprchu koupel a trochu se projevte, jakože máte chuť na něco víc než jen sprchu... Také je možnost, že až půjdete kolem ho jen tak pohladíte na onom místě, či klidně si můžete začít hrát a poté toho z ničeho nic nechce...jakože jestli chce víc, ať přijde sám a dá se do díla.
Osobně vidím 3 varianty, buď opravdu mu stačí a vyhovuje to, že se nechá s prominutím obsloužit, nebo což je horší, ho to nenapadne (ano i takoví jsou) a nebo, docela častý "problém" je ten, kdy muž má sice náladu a chtěl by nějaké to příjemné milování, ale nechce dělat nátlak a tak čeká, když žena začne sama. Je to bohužel aktuální a častý problém současnosti, kdy jsou muži osočováni z toho, že chtějí pořád jenom sex/myslí jen na to jedno/bla bla bla...a tak než aby si vyslechl nějakou takovouto někdy až postupnou větičku, raději nechává veškerou úvodní aktivitu na partnerce...čeká kdy přijde ona a dělá to, co chce ona a líbí se jí - částečně si tím chlap usnadňuje práci.
Rozhovor je prostě nejlepší.

