gymnastika

Otázku položila: Anonymní uživatelka #437388 3.4.2021 10:42

Ahoj je mi letos 11 .A chtěla bych začít se sportovní gymnastikou doma trénují sama naučila jsem se hvězdu, přemet do boku, šňůru na obě strany, a posiluju ale mamka nechce abych to dělala protože si myslí že je pozdě a je to nebezpečné NÁZOR??

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Pozdě není nikdy na nic, pokud tě to baví. Samozřejmě se stoupajícím věkem patrně klesá šance na nějaké větší úspěchy, ale to také není nemožné :-) Pokud tě to baví, tak do toho, myslím, že jednou budeš ráda, že jsi se do toho pustila. Navíc jsi mlaďounká

  • Já jsem začala ve 13 chodit na moderní gymnastiku (tančím, ale je to gymnastika). Mamka mi taky říkala, že je na to pozdě, ale neměla pravdu. To samé je u tebe, navíc pokud jsi se tohle všechno doma naučila, máš náskok;-). Já mamku přesvědčila tím, že jsem si našla gymnastické třídy (kroužky) ve městě, kde jsem bydlela a nebo ve vedlejším městě a prostě si o tom zjistila informace a ty pak mamce všechny řekla. Můžeš to zkusit, nebo jestli máš kamarádku, která tam chodí, tak se jí zeptat, kdy se berou nové holky. Ale stačí si s mamkou sednout a říct proč tam chceš a tak;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 949 otázek, kterým se dostalo 266 519 odpovědí a 405 572 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist