Zvláštní pocit :-/

Otázku položila: Bývalá uživatelka #39280 17.3.2012 19:51

Ahoj všem, s manželem mám dva chlapečky(4roky a 1rok)...Otěhotněla jsem u obou neplánovaně a bez snažení!Rozhodli jsme se pro třetí miminko, začali se snažit v únoru 2012, ještě stále mladšího syna kojím a MS mám nepravidelnou..... Takže jsem to po MS zkusili 6 dní s 2-3 denním odstupem..... Těhotenské testy jsou negativní, další MS přišla s týdenním zpožděním... Mě je stále na zvracení, bolí mě břicho a v kříži a je mi tak nějak zvláštně..... Nevíte co by to mohlo být?? :'-( Na gynekologii jsem se objednala tak se docela bojím výsledků 8-. Děkuji za jakýkoli názor ;-)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Borlova17.3.2012 23:27

    Třeba to vůbec nemusí být gynekologický problém. Můžeš mít přeci něco se žaludkem, když ti je na zvracení a bolí tě břicho. Uvidíš co Ti Mudr. řekne, třeba Tě pošle jinam. Držim palce, ať ti to dopadne dobře.

  • A není ta MS nepravidelná kvůli tomu,že ještě kojíš? Obávám se,že je možné,že ani neotěhotníš,poud stále kojíš,ale určitě to není pravidlo.Takže držím moc pěstičky ať to vyjde co nejdříve!!! Uvidíš co ti řekne doktor.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 693 otázek, kterým se dostalo 273 816 odpovědí a 411 007 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se