Ztrata pratelu kvuli uprimnosti a nervum

Otázku položila: Anonymní uživatelka #414321 12.1. 20:35

Dobry den, mam otazku. Ztratil jste nekdy nekdo hromadu kamaradu kvuli tomu ze jste moc uprimni nebo vybusny?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • macicekkajik12.1. 21:08

  Ona upřímnost se dost těžko snáší. A ne každý si nechá vše líbit a ještě k tomu, když jsi výbušná. Člověk by měl mít v sobě trošku sebezapření a přemýšlet nad tím, jak se má člověk chovat společnosti, ať už jsou to přátelé či cizí lidé.

 • babillage13.1. 2:46

  Uprimnost nebyva duvodem ukoncovani pratelskych vztahu (i kdyz se nekdy tezko posloucha).
  Ovsem vybusnost, to je jina... Pratelit se s hulvatem, co se neumi ovladnout a bez agrese vyargumentovat to, co chce dosahnout, je narocny. Ne kazdy je schopen to z dlouhodobeho hlediska snaset a uz vubec ne, kdyz je videt, ze se dotycny/a ani nesnazi tento svuj "handicap" chovani korigovat. V tom pripade, z takovy toxicky vztah driv nebo podzdeji vzda a pratelstvi se stane minulosti.

 • Aaanguaaa13.1. 7:18

  Upřímnost je důležitá ale záleží na tom jak je interpretována, také neni potřeba říkat upřímně vše, třeba kriticky komentovat oblečení atd..

 • Lidi do života přichází a zase odchází, asi bych to nijak neresila...pokud to člověk nesnese, tak v mém životě nemá co dělat. Ve výsledku časem člověk zjistí, že zůstanou jen ti "opravdový přátelé. Ti co do na to hrály zmizí.
  Prikladem: měla jsem jednu kamarádku, se kterou jsme dělali všechno...jenze když se změnil můj život, a vlastně už jsem se ji nehodila, tak už se neozvala jen když jsem napsala já, a když jsem chtela neco podniknout nikdy neměla čas.
  Takže bych ti vůbec nelamalahlavu s tím, že jsem k někomu upřímná...pokud je to přítel, zůstane. Pokud si na to hraje, ať si jde takový v zivote ani nepotrebujes.

 • Upřímnost je základ. Pokud tě odkopli kvůli pravdě a ze jsi upřímná, tak to nejsou “kamarádi”.
  Každopádně buď upřímná a NELŽI. Svědomí za lež je děsný. Být upřímná je rozhodně lepší, než něco předstírat, lhát a pak si to vyčítat.

 • terryk13.1. 7:18

  Ne. Nicméně vybusna nejsem, takže nedokážu posoudit.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 76 735 otázek, kterým se dostalo 257 138 odpovědí a 398 733 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist