Zpoždění menzes a TT negativní

Otázku položila: Bývalá uživatelka #17161 22.3.2010 10:47

ahoj v říjnu 2009 jsem si děla TT byl pozitivní i když ta druhá čárka byla hodně slabá doktorka to potvrdila ale týden na to jsem potratila a ted se snažíme znova mensruaci jsem měla dostat 17.3. a furt nic TT jsem dělala dva a negativní byla jsem u doktorky a ta mi řekla at si udelám po tydnu znova test a že když bude negativní tak mam přijít na injekci teda pokud se neobjeví menstruace ale nevím moc se mi na tu injekci nechce nemáte někdo s tím zkušenosti děkuju za rady a odpovědi

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Ahoj, zkušenosti s injekcí nemám, ale zato mám zkušenost, že se mi mnohdy zpodzila menstruace, třeba i o 2 týdny, někdy vynechala celý měsíc úplně (třeba 2x do roka). Je jaro, mění se počasí, někdy to má na pravidelnost vliv (bez ohledu na to, že doposud byla MS perfektně pravidelná). Třeba za pár dní bude testík pozitivní, a dilema se tak vyřeší. Drž se :-)

  • Uvidíš buď bude později testík pozitivní mohla být ovulka později.Když Ti dají vyvolávací injekci a byla by jsi i tak těhulka mimču to neuškodí. Takže žádný strach.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 273 otázek, kterým se dostalo 248 682 odpovědí a 389 112 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist