Známky

Otázku položila: Anonymní uživatelka #422206 14.2. 15:49

Ahoj, potřebuji pomoc :/
Včera jsem domů přinesla z matiky známky 5,1,4 a rodičům jsem to ještě neřekla ale dnes jsme psali další test a já dostala za 5 ale naštěstí to ještě není v ŽK. Nevíte jak jim to říct? Dost se jich bojím :( takovehle znamky nedostavam casto ale proste tahle latka mi nejde.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Francy14.2. 15:55

    Hele, pokud to nejsou tvé běžné známky, tak to rodiče pochopí, taky byli žáci ;-) Ale pokud dané látce opravdu nerozumíš, tak by bylo na místě dohodnout si s někým doučování. Co říct mamce "Hele mami, poslední pisemka z matiky se mi vůbec nepovedla, nerozumím tomu, ale už jsem si sehnala doučko a zítra se na to se spolužačkou vrhnu." Určitě to vezme líp než kdyby to našla sama v žákovské, takhle je z tvé strany aspoň snaha to spravit.

  • Eleshiar14.2. 16:06

    Mam stejny nazor, rekni to mamce narovinu a najdi si doucovani. A pokud v okoli nikoho nemas, rekni vyucujicimu, kazdy ucitel ma nejake doucovaci hodiny :-)

  • rodičům bych to normálně řekla a požádala je, zda by sis nemohla sehnat nějaké doučování, že sis myslela, že to nějak sama zvládneš, ale že vidíš, že se to nedaří. Určitě ocení tvůj zájem, je po pololetí, známky si ještě stihneš opravit.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 823 otázek, kterým se dostalo 250 474 odpovědí a 392 436 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist