Zažívací problém

Otázku položila: Anonymní uživatelka #414904 19.10. 17:47

Ahoj holky je trapný takový téma vím, ale nevím, co teď dělat už. V neděli ráno jsem měla průjem, asi dvakrát. Pak jsem snědla rýži s omáčkou a už mi v ten deni nic nebylo, na večeři jen suchý chleba. V pondělí ráno jsem měla průjem opět, jedla jsem jen chleba, dietní polystyreny, pila vodu, na večeři protože jsem měla fakt hlad a hlavně mám uplně normální chuť k jídlu, jsem si dala tři houskové knedlíky a trošku omáčky s králíkem, nebylo mi ale nic, takže jsem si myslela, že už je vše ok, ani ráno dneska jsem nebyla na WC ani za celé odpoledne, v práci jsem měla opět suché chlebiky, vodu, ke konci směny jsem snědla na chuť pár gumových bonbonů, měla jsem za to, že když od včera nic, tak už to je ok doma jsem si teda už dala normální oběd měla jsem brambory, květákový mozeček, a kyselý okurek. Snědla jsem porci, a zase jsem letěla na WC a opět průjem...nechápu? :-( A to nutno dodat, že od včera beru uhlí. Měla jsem ho i dnes ráno..a stejně. Jinak mě nic nebolí, mám normální chuť k jídlu atd. Nevíte co to je? Nevím teď teda, co mám jíst, jsem totiž hladová ale jak vidím, tak po jídle prostě jdu opět na WC. Ale včera jsem po té omáčce nešla, tak fakt nevím...Díky za případnou radu.

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • To nebude průjem, ale průjmovitá stolice. Průjem by byl, kdybys šla vícekrát za den, tuším , že se uvádí minimálně 4x. Já mívám kašovitou stolici poměrně často. Asi to není úplně ideální, ale nevidím v tom problém.

  • Laktóza, lepek nebo jiná potravinová alergie. Ale pokud jdeš na záchod hned po jídle a máš průjem, tak to teda moc nevidim na to jídlo, co jsi zrovna dojedla. ;) No, taky záleží, co bereš jako průjem. Pokud tě nebolí břicho, máš jenom řidší stolici a nelítáš na záchod celej den, tak to průjem není. Ale můžeš si pro jistotu zajít k praktikovi.

  • Místo uhlí doporučím probiotika a prebiotika.
    Květák je nadymavy a pokud nejsou střeva v pořádku udela snadno neplechu. Místo chleba spis starší rohlík. Polystyreny taky nejsou zrovna terno.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 207 otázek, kterým se dostalo 263 837 odpovědí a 403 389 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist