Zánět mocaku

Otázku položila: Anonymní uživatelka #407401 10.10.2019 13:58

Ahoj všichni.

Už snad dva měsíce, s přestávkami tyden/14 dní, beru antibiotika na zánět mocaku. Před 14dny me začali šílené bolest zad u ledvin. Takže jsem šla znovu k doktorce. Ta mi dala další antibiotika na zánět mocaku a nechala udělat krevní vyšetření. Zjistili mi tedy dnu a dal nic. Dobrala jsem antibiotika a vrátila se tam k ní. Z moci mi zjistili zvýšené leukocyty a bakterie. Takže musím znovu pro antibiotika, už 5te v řadě. Bolesti zad neustoupily, nejsem schopná si ani ráno obléct ponožky, do toho je mi zle od žaludku, jsem unavená, že chodím každý den spát pomalu v 8 hodin a ráno do práce nejsem schopná vstat. Příznaky na zánět mocaku žádné nemám..
Jen bych se chtěla zeptat, neprožívala tohle některé z Vás? Je normální mít už 5 antibiotika pomalu za sebou aniž by se to lepšilo nebo mělo pokroky? Už jsem opravdu zoufalá!

 • 10.10.2019 17:10:16 - full.avl změnila kategorie otázky

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Rebeca10.10.2019 14:31

  To ty antibiotika střílí naslepo? 8-o Je potřeba udělat kultivaci z moči, aby se zjistilo, který druh bakterií je potřeba vyhubit. Některé jsou rezistentní a takovým nasazováním antibiotik od oka se vůbec nic nezlepší.

 • Lily710.10.2019 17:15

  Myslím, že doktorka jednoznačne pochybila. Keď nezabrali prvé atb, mala dať spraviť spomínanú kultiváciu, aby sa nasadili správne lieky, lebo tieto baktérie môžu byť rezistentné a práve močové ústrojenstvo zvykne napadnúť jedna baktéria, na názov si nespomeniem, ale nedávno som o tom čítala, že na ňu zaberajú len asi 3 typy atb a iné nie. Okrem toho v takom stave je bežné byť na pn, ja som ju už aj odmietla, ale to keď som sa inak cítila dobre, keby som mala také bolesti ma do práce nikto nedostane...
  Zatiaľ odporúčam aspoň piť veľa tekutín a skúsiť užívať d-manózu. A laktobacily, po všetkých tých atb musí byť imunita v pr...

 • No a nenapadlo te vykaslat se na pravi, vzit si marodku a prostr to poradne vylezet?8-o Neprijde mi normalni valit antibiotika na antibiotika..

 • Francy10.10.2019 15:33

  To je šílený kolik atb vám doktorka předepsala. Je to praktička nebo uroložka? Už dávno měla nasadit odpovídající léčbu na konkrétní bakterie. Můj táta má chronický zánět ledvin a do této fáze si nepřejete dojít :-(

 • aknela8910.10.2019 18:49

  Zajdi si co nejdrive na urologii.
  Jednou jsem mela taky pani doktorku, co nad vsim mavla rukou a predepsala max paralen.
  Mela jsem zdravotni problemy, ktere se diky tomu, ze he dr odmitala oecit, tahly pul roku a ja skoncila na kapackach v horecce v nemocnici.

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 74 474 otázek, kterým se dostalo 249 339 odpovědí a 390 270 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist