Zamilovaná do ženatého

Otázku položila: Anonymní uživatelka #271126 13.3. 10:16

Dobrý den,

předem chci jen říct, že pokud chcete psát ošklivé komentáře, tak radši odejděte. Já si tuhle situaci nevybrala a myslím si, že láska jako taková není hřích, to spíš ty okolnosti. Nechci se obhajovat, jen mě prosím nesuďte. Může se to stát i Vám. Já si vždycky říkala, že bych v životě neměla nic se zadaným mužem. No a on přišel a já se zamilovala, bohužel. Ta láska je nádherná, ale bolí to. Ten fakt, že nikdy nebudu víc než jeho žena, je k zblazneni. Zároveň mi říká, že mě miluje a že by se mnou chtěl mít případně i dítě. Jenže mu nevěřím, že by od ženy odešel. Jsou spolu už dlouho, nejsem jeho první milenka. Svou ženu prakticky podvádí celý život. Myslím, že teď už je ve věku, kdy by ho jiná mladší žena nechtěla. Takže má ve mě takovou naději, že ještě není tak starý. Přemýšlím o tom každý den, často brečím a nevím, co mám dělat. Je mi s ním dobře, miluju ho, ale zároveň mě to zabíjí. Cítím, jak stárnu před očima. Jak odejít od někoho, koho tak moc milujete, ale zároveň víte, že nejste jediná ani ta první? Odejít nebo počkat? Měla bych mu říct, že se trápím a že bych chtěla něco víc? Přála bych si s ním mít dítě. Jenže bych na něj byla sama. Co byste dělaly na mém místě? Prosím, poraďte.
(Věk záměrně nepíšu, aby mě tu někdo nepoznal)

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • macicekkajik13.3. 10:51

  Takový vztah nemá budoucnost a jestli chceš mít dítě s takovým mužem a být na něj sama je nerozum. Ukonči to ihned. Odstřihni se od něj a za nějaký čas to přejde. A určitě najdeš muže, který tě bude milovat a bude jen tvůj. A za pár let se tomuto úletu jen zasměješ a bude to dobrá zkušenost pro budoucnost. Nauč se nejdříve být šťastná sama se sebou a mít hrdost. Utápět se v tomto vztahu je nerozum.

 • Francy13.3. 13:24

  Co milujete na lháři, nevěrníkovi a ubožákovi? Víte, že to nemá budoucnost a až budete stará panna, tak budete velmi hořce litovat, že jste zahodila život pro někoho, kdo za to nestal. Protože další šanci na život už nedostanete. Dokud si to opravdu neuvedomíte, tak budete jen ztrácet čas 🤷‍♀️ a co dělat? Sebrala bych se a odjela do zahraničí.

 • Ahoj, úplne chápem tvoje pocity, aj mne sa to stalo... Veľmi som sa zaľúbila do ženatého muža, no už po krátkej dobe som si uvedomila, že nie som spokojná. Mala som výčitky a začala som sa na neho aj hnevať. Uvedomila som si napokon, že ma naozaj nemiluje. On stále hovoril, že ostáva so ženou kvôli deťom, ale pravdou je, že mu to asi takto vyhovovalo, mať mladú, zaľúbení žabu, to som pochopila. Vlastne ho nezaujímalo, čo chcem ja, myslel len na seba. Jedna veľmi dobrá kamarátka mi vtedy poradila, že nech mu napíšem, že kým sa nerozhodne bud pre ňu, alebo pre mňa, že ho dovtedy nechcem počuť, ani vidieť... A musím to ale aj dodržať. Bola to ta najlepšia rada, akú som kedy dostala. Hoci mi to úplne drasalo srdce, urobila som to... Samozrejme, že sa chcel so mnou spojiť, takže takto ma rešpektoval. Takže nič rozumne, ani jasne z jeho sms nešlo, akoby som mu ani nedala ultimátum... Takže som dodržala slovo a ignorovala ho. Po čase som pochopila, že ho to napokon prestalo baviť a hoci som z toho bola úplne hotová, cítila som sa slobodnejsie a po čase som sa od neho odpojila, myslím citovo, keďže som ho nevidela. Zanedlho som si našla priateľa, ktorý je teraz môj muž a musím povedať, že nič lepšie sa mi ani nemohlo stať. Ako perlicku dopoviem, že som ho pred časom náhodou stretla, je rozvedený a skoro odpadol, keď som mu povedala, že sa idem vydávať. A musím povedať, že vôbec nelutujem.
  Takže vôbec ta neodsudzujem, stáva sa to... Ale uvedom si, že budeš vždy na neviem koľko mieste a nakoniec ta možno vymení za druhú, lebo keby ta naozaj ľúbil a vážil by si ta, tak by to takto nerobil.... Bohužiaľ ho ty miluješ a on teba nie... A zaslúžiš si predsa partnera, pre ktorého budeš ta jediná!
  Držím palce... Nie je to jednoduché skončiť to, ale ver, že ked to urobíš, tak sa ti uľaví.... Už to, že tu píšeš znamená, že nie si stastna... A takto ani nebudeš. Stačí sa len rozhodnúť.

 • Jako kdybych to psala já před pár měsícema. Já jsem zadaná ale byla jsem zamilovaná do ženatýho. Pořád to spolu "táhneme" ale už jsem nějak vychladla, došlo mi, jakej je a že s ním vlastně nechci žít. Sex je fajn, rozumíme si i jinak, máme si pořád o čem povídat, ale jako partnera bych ho nechtěla. Se ženou je taky dlouho a taky nejsem první milenka. I když si na ní furt stěžuje, nevěřím, že by od ní odešel. Svěřila jsem se s tím kamarádovi a ten mi otevřel oči. :) Došlo mi, že přítele miluju a chci s ním být (i když má taky svoje chyby), ale sex mi chybí, tak ho mám jinde, on o tom neví. Nemám sílu to s milencem ukončit. Hlavně nebuď tak blbá a nevěř mu, že kdybys náhodou otěhotněla, že tě v tom nenechá a bude s tebou a bude se starat, to jsou jenom kecy. ;) Vím, jak je těžký přerušit kontakt a ukončit to, ale obě bysme to udělat měly a obě to moc dobře víme :D

 • liiida13.3. 11:06

  Nakonec vsechny odpovedi na nase otazky mame v sobe. Vazne chces byt jedna z mnoha, kdy slova neznamenaji nic a na takoveho chlapa cekat a marnit svuj cas a energii? Myslim, ze sis uz sama odpovedela, jen se bojis to opravdu prijmout a mit hlavne sebe na prvnim miste. Preju, at si to brzo srovnas, jinak se tyhle situace budou k tobe porad vracet jako bumerang.

 • Lily713.3. 13:12

  Váž si sama seba a ukonči to. Skús nad tým porozmýšľať tak, že môžeš od toho odísť hneď a za dva-tri mesiace to mať za sebou, alebo to môžeš odložiť, trápiť sa ja neviem, rok? A potom si tým dvoj-trojmesačným odpútavacím obdobím prejsť tak či tak. Podľa mňa lepšie teraz ako potom. Alebo chceš márniť čas?

 • Já mám zkušenost z druhé strany. S manželem jsme spolu už 12 let. Manželé jsme dva a půl. Máme dvě děti (5 let a 2 roky) před půl rokem jsem zjistila, že mě podvádí a nyní to vlastně trvá už dva roky. Chtěl nás obě, tak jsem se s jeho milenkou smířila, ale po tom co jsem zjistila že jí bere víc než mě, tak jsem vztah ukončila, i když bohužel musíme pořád žít spolu, protože nemám kam s dětmi jít, bez práce a peněz. Manžel mi sice pořád říká jak jsem pro něj důležitá a že chce vše napravit a být se mnou... já už ale dál takhle nemůžu žít... Pro mě jsme už jen spolubydlící, i když je to pro mě hodně těžké... Pořád ho miluji...

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 77 691 otázek, kterým se dostalo 261 310 odpovědí a 401 899 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist