Výška

Otázku položila: Anonymní uživatelka #158100 28.11.2013 20:21

Dobrý den .. Mám deprese z toho, že jsem vysoká .. Můj kluk bude asi za chvilku menší než já .. Už teď jsme tak na stejno .. Strašně mi to vadí .. Nelíbí se mi moje výška.. Měřím tak 173-174 cm a v lednu mi bude 16 let .. :/

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Já měřím 181 a každý mi to závidí...:) Je to hezký, nic si z toho nedělej, protože s tím stejně nic nenaděláš. A buď ráda, než být maličká, nikam bys nedosáhla, nic bys nikde neviděla... Kluci rostou dýl než holky, těm se tak v 17-18 růst zastaví, ale kluci rostou do 20 a víc, takže nevěš hlavu. Oni tě za chvíli přerostou.

  • co bych za to dala mít přes 170! mám 165 (kdo ví jestli) a v kuchyni mám problém dosahnout do horní poličky,když stojím na špičkách tak na kraj ale dozadu ani omylem. manžel je vysokej a vždycky se směju že dva schody to spraví.mezi všema jsem takový malý pivo, mrně:-) osobně znám jen tři holky který jsou menší než já. buď ráda že máš takovou výšku,podle mýho názoru tak akorát

  • Vůbec si z toho nedělej hlavu :) Já měřím 178, a jsem za to ráda, přestala jsem růst v 16-17 letech. A navíc klukům se líbí vysoký holky s nohama do nebe ;)

  • Prý se u holek růst výrazně zpomalí až zastaví s příchodem menstruace, pak už se jen nějakou dobu trochu "dorůstá". Ale jasně, největší roli mají geny. Takže jestli jsou v rodině všichni hodně vysocí, možná ještě porosteš, pokud ne, možná už to víc nebude. A 174 není žádná obří výška, tak akorát.

  • Hm, chápu tě... je mi 19 a měřím 173cm. Měla jsem kluka a byl jen o trochu vyšší než já, což je na prd. Občas si připadám jako obryně. Chtěla bych si najít kluka co bude aspoň o hlavu vyšší jak já, abych se cítila v bezpečí atd. Ale to bude muset mít nejmíň 195cm a to se upřímně hledá těžko. :D No neztrácím naděje. Hele ale depku neměj... Já od 16 už nerostla. A Jsou na tom lidi i "hůř" co mají třeba i před 180, modelky atd. To bych už úplně brečela se svojí touhou po vyšším klukovi. :D Ale je to pitomost. Dělám si už z toho srandu, protože na tom přece nestojí svět. Být vysoká má i své výhody. :-) Mám kamarádku co měří 150cm a ta má zase komplex, že je maličká, tak si vyber. :D

  • Agnes.S29.11.2013 7:10

    měřím taky tak a přijde mi to jako dobrá výška, od těch 16ti už jsem moc nepovyrostla.

  • Já mám 181 cm a celkem si to užívám, chlapům se to líbí(i těm menším) a malé holky závidí, tak si to užívej;-)

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 80 694 otázek, kterým se dostalo 273 820 odpovědí a 411 009 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se