Výběr porodnice

Otázku položila: Anonymní uživatelka #391599 5.3.2021 5:20

Nemůžu se v této covidove době rozhodnout kam jít rodit...jestli jít do okresni nem. kde je velké množství lidí na intenzivce s covidem, o to novější porodní část a samostatne pokoje s vl.soc.zarizenim a poporodni více chvaleno....nebo do menší nem. kde je ale zase covid méně, porodní prý super ale poporodni nic moc, ale žádná katastrofa.. některé ženy hodně chválí.
Jak jste na tom v rozhodování vy v této blbě dobe

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • Tinkakopek5.3.2021 8:21

    No tak v prve rade bych se rozhodovala podle sebe a ne podle recenzi ;-) ono totiz je to tezky, 100 lidi, 100 situaci ... Ja treba rodila a budu rodit v porodnici, kde si vsichni stezuji na sestinedeli ale ja nemela problem, vsichni byli hodni, mili, pomohli a poradili se vsim.... Ja jsem zastancem karmy a toho, ze co das, to dostanes, kdyz se chovas jako kravka, taky k tobe budou takovi... Jinak at uz mala nebo velka nemocnice, maji ty covidovy oddeleni vetsinou zcela izolovane od porodnich casti, takze se tam s nakazenyma fakt nesetkas, ja uz chodim na monitory do male porodnice (me se libi takova mala rodinna atmoska)

  • Vzhledem k tomu, že jsem rodila na konci března loňského roku, a kdybych měla rodit znovu, určitě bych si první zjistila, jestli nebudou požadovat porod v roušce nebo respirátoru. Já jsem musela mít roušku, ale naštěstí tam byli v pohodě a neříkali mi pak nic, když už jsem nemohla dýchat a prostě si to dávala dolů. Naopak na podzim rodily dvě známé, každá v jiné porodnici. Jedna musela rodit v respirátoru (prostě masakr) i když jí předtím udělali test a byla negativní a druhá švagrová nemusela mít nic.

  • ailinnon5.3.2021 23:01

    Určite by som išla tam, kde je pôrodnica super vybavená, človek nikdy nevie, čo sa môže stat... Po pôrodné nie je až také dôležité, ako bezpečnosť pri porode, ta je podľa mňa dôležitejšia.
    Inak rodiť v rusku, tak to musí byť sila...

  • A co rodit doma? Nebude to bezpečnější, když si doktorky udělají testy?

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 78 346 otázek, kterým se dostalo 264 456 odpovědí a 403 838 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist