Výběr matrace
Poradila by jste mi tu prosím některá s výběrem matrace ? Podle čeho správně vybrat tvrdost a celkově i výplň ?
Odpovědi (podle hodnocení / podle data)
-
27.9.2023 23:30Naše rodina pořizovala matrace a podobný nábytek do ložnice přes webík https://www.luceda.cz/ luceda. Na tento web jsme dostali doporučení ještě od mé kamarádky ze střední se kteoru jsme se docela dlouho nebavili. ALe nakonec se z toho zase po čase vyklubalo krásné přátelství.
-
27.1.2024 20:33Záleží, co od matrace očekáváte. Já sama jsem měla s výběrem matrace problém a kamarádka mi doporučila paměťovou pěnu. Prý je to nejlepší výplň. Tak jsem ji poslechla, objednala jsem paměťové matrace zde https://www.matracky.cz/ a nevím, jestli jsou nejlepší, ale rozhodně jsou nejlepší z těch, které jsme kdy měli
. -
1.11. 21:48Lanolin jsem si původně koupila na praní vlny, ale nakonec ho používám i na ošetření kůže – bot, rukavic i rukou. Vzala jsem ho z https://www.penepex.cz/kategorie/prirodni-produkty/lanolin-na-prani/ a jsem fakt spokojená. Je to přírodní produkt, bez chemie, a účinek je vidět hned. Skvělý tip pro každou mámu, co hledá univerzální přípravek do domácnosti.