Volné manželství

Otázku položila: Anonymní uživatelka #394743 11.7.2018 15:24

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s volným manželstvím? Co si o něm myslíte?

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

  • vilamotylkova11.7.2018 15:51

    Volné manželství - že si partneři - sexuálně - užívají i s jiným partnerem - to bych spíše viděla u partnerů, kteří jsou spolu 20 a více let a nemají si už co říct, a rozvádět se nechtějí - ať už ze zvyku, nebo kvůli majetku nebo dětem ... Je to každého věc - a pokud s tím souhlasí oba - tak proč ne. Já osobně si to ale nedokáži představit.

  • Tomu pojmu nerozumím,když chci volnost,tak se nežením/nevdávám ne:-o

  • Rebeca11.7.2018 17:37

    Že je to v našich končinách pitomost. Když s někým být nechci, tak s ním nejsem, když s někým nechci vážný vztah, tak si ho neberu. Chápu to u nízkopříjmových osob v Německu, kde sezdané páry mají nezanebatelně menší zdanění, ale jinak...?

  • Ano, kdyz to maji oba nastavene stejne da se.. jednu dobu jsem v takovem vztahu zila a bylo to ok. Ja mam ponekud specificke pozadavky a to splni malo kdo a on mel taky svoje co zas nemusim ja.. fungovalo to dobre. Nezarlim.. mam tohle nastavene jinak nez je bezne. Vztah se rozpadl, ale z uplne jineho duvodu. Takze za me proc ne, ale bacha!! Malo kdo na to ma koule. U nas bylo pravidlo oboustrane: ja jsem na vrcholu pyramidy a kdyz budu spokojena/y ja delej si co chces a s kym chces, ale ne doma..

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 71 305 otázek, kterým se dostalo 238 594 odpovědí a 375 565 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist