Víc orgazmů zasebou

Otázku položila: Anonymní uživatelka #418346 4.6. 9:29

Dobrý den, měla bych takovou zvláštní otázku, trochu se i stydím. S kamarádkou jsme se včera bavily o masturbaci a jestli se nám povedl už orgazmus a že jí i víc zasebou. Večer jsem to zkoušela. Dlouho to nršlo ale pak jsem dosáhla 2 docela rychle zasebou. Chtěla jsem pokračovat, ale nakonec jsem toho nechala. No a tak bych se chtěla zeptat, kolik takových orgazmů po sobě můžeme vůbec dosáhnout a kolik je tak normálně? A taky jestli to ničemu nevadí, když to budu zkoušet a snažit se o co nejvíc? Jestli to něůže nějak pipce ublížit?
Děkuju

Odpovědi (podle hodnocení / podle data)

 • Francy4.6. 14:26

  Já třeba víc jak jeden ani nezkoušela, není mi to pak už příjemné. Přítel mě občas udělá 2x za sebou, ale ten druhý už je dost náročný. Musím se fakt 100% uvolnit. Není nic špatného na tom, objevovat svoje tělo. Až budeš mít přítele, tak aspoň budeš vědět, co se ti líbí a můžeš ho i navést.

 • Michalla5.6. 8:02

  Ahoj, na masturbaci není opravdu nic špatného. A klidně zkoušej poznávat své tělo, jen dodržuj zásady hygieny. Co se týče těch počtů, nemyslím si, že by bylo cílem se honit za nějakými rekordy, ale například pokud jsem dobře rozpoložená opravdu se jich podaří víc třeba tři, čtyři. A někdy se zase nezadaří v tomto směru vůbec. Ale na tom to úplně nestojí.

 • ty počty jsou velmi individuální. u každé ženy to může být jiné.
  některé stačí jeden, jiná zvládne 10 a ještě by pokračovala. dělej to tak, jak ti je to příjemné.
  je to hodně ovlivněno i hormony a psychikou - hodně je to v hlavě.

 • Čim více budeš masturbovat tak potom. Ti to nepůjde c přirozeném sexu s partnerem ale budeš potřebovat taky jen rukou. Protože už se učíš nějake nepřirozene stimulaci... je to nepřirozeně a skodici

Přidat odpověď

Ženě nejlépe rozumí žena

V poradně naleznete již 79 035 otázek, kterým se dostalo 266 876 odpovědí a 405 983 komentářů

Přesto jste nenalezla odpověď na svůj problém?Zeptejte se

TOPlist